Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is aggódott az első közös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is aggódott az első közös éjszaka előtt?

Figyelt kérdés
hogy a másik hogy fog reagálni a meztelen testedre meg hasonló..

2019. nov. 20. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez marhaság, miből gondolod hogy este kell csinálni? Nem az őskorban vagyunk.
2019. nov. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én nsgyon aggódtam, h mi lesz ha a pasinak nem áll fel rám stb..
2019. nov. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem terveztem meg. Szerintem megöli a pillanatot a tervezgetés és még idegesítettem is volna előtte magamat nyilván.
2019. nov. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Én nem aggódtam, mert hirtelen adótott. Jó, persze előtte néha belegondoltam, hogy milyen lesz és kicsit izgultam miatta. De akkor annyira spontán és hirtelen volt és annyira kívántam őt, hogy csak az érdekelt, hogy lássam teljes egészében és szeretkezzek vele. És hálaégnek tetszettem neki és ő is nekem.

21/lány

2019. nov. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok

Ja és a mienk tényleg annyira spontán jött, hogy pár napos borostás puncival voltam és a lábam se volt teljesen sima, de ha szeret a másik akkor ígyis-úgyis kívánni fog. Csak szexkapcsinak én meg értelmét nem látom, de kinek mi.

2019. nov. 20. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Perszehogy aggodtam!
2019. nov. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, de ha szeret téged, akkor elfogad olyannak, mint amilyen vagy.
2019. nov. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!