Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonéves fiúk! Mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk! Mennyire zavarna titeket ha a barátnőtök szűz lenne?

Figyelt kérdés
És az első csókja is veletek lenne, így nem valószínű, hogy jól csinálná. Nagyon gázos?

2019. nov. 20. 18:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha kíváncsi és hajlamos a tanulásra akkor nem zavar. 29/F
2019. nov. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha fogékony arra hogy jó legyen a szex is meg minden akkor egyáltalán nem zavar. De ha egy prűd béna aki nincs benne semmiben amit szeretnék akkor nem túl jó.
2019. nov. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna
2019. nov. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Pont ilyen helyzetben voltam és imádtam a "tanítóbácsi" szerepet :)

27f

2019. nov. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az én barátomat nem zavarja.
2019. nov. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én imádnám! Szeretnék vele együtt elsajátítani mindent.
2019. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem 30-asként se zavarna. Nincs abban semmi olyan dolog, ami miatt zavaró lenne. :) Legyen nyitott és hagyja, hogy segítsek. :))

31/F

2019. nov. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Alapvetően már két alkalom után jobban tudja egy lány, aki velem veszti el, hogy én hogyan szeretem, mint az, aki volt már több másik fiúval, de velem még egyszer sem.

Viszont szerintem nagyobb a felelősség, hiszen tartogatta, őrizgette éveken át, és nekem adná oda. Feltéve, hogy már nem tizenéves lányról van szó. Engem egy 20-as éveiben járó szűz lányban zavarna, de mire ez nyilvánvalóvá válna számomra, úgyis beleszeretnék annyira, hogy ezt elfogadjam.

2019. nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szűz v. nem szűz, nem ez a legfontosabb. Fontosabb, hogy mennyire tetszik, a külső és belső összhangja, a személyisége és hogy mennyire szereti az ember. Ha "bejön" a lány, akkor: szűz? majd beletanul! nem szűz? legalább már tapasztalt.
2019. nov. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egy igazi cowboy bármilyen vad lovat betör 😂
2019. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!