Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kisméretű péniszhez mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisméretű péniszhez mindig nagy önérzet társul?

Figyelt kérdés
Se vége, se hossza a farokméretes kérdéseknek itt. Egyfelől baromi unalnas már, ugyanakkor valahol szórakoztató is. Néha azonban van amire nincs magyarátat. Akinek kicsi a pénisze, annak nyilván kissebbrendűségi komplexusai vannak ami tök érthető, de nem magyarázat arra, hogy miért kell harcolni!?!? Miért kell mindenképpen megmagyarázni, hogy "hát tudom, hogy kicsi, de igazából nem is számít a méret, csak a használója..." Ha nem számít a méret, akkor miért foglalkozik vele állandóan?? És miért haragszik azokra akik másképpen gondolják???

2019. nov. 20. 21:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
Kérdés mi számít kicsinek😉
2019. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Most nem az a kérdés...
2019. nov. 20. 21:11
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Huuu ez jo lesz...! :D
2019. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Tudod a választ szerintem.
2019. nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Kicsi farokhoz sok frusztráció társul. És ja, arra haragszanak akinek nagyobb, mert miattuk nem akarják a nők az övét...
2019. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Érthető is nem?
2019. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem igazán érthető, hogy ettől neki mi és miért lesz jobb...
2019. nov. 20. 21:17
 8/18 anonim ***** válasza:
57%

Nekem kicsi van (16), de lesz*rom igazabol. Mindig is volt csajom, eztan is lesz! Amig nehany honapja ide nem tevedtem, azt sem tudtam hogy az enyem kicsi. :D

Jellemzoen az itteni kisfarkuak mind szuzek is. Valahogy le kell vezetni a frusztraciojukat. Es hat ugatassal a legkonnyebb.

2019. nov. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Hát igen mióta itt vagyok soha nem gondoltam volna hogy ennyire téma a méret. Nekem 12 de hát mindig volt barátnőm és mára már családom is. Akkor nem hiszem hogy akkora gond lenne.
2019. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
Mert azt hiszik, hogy a farok mérettől férfiak,mint akik drága autót vesznek,azok is azt hiszik, fel vágnak mert nincs mással, ezek összefüggnek amúgy. Önbizalomhiány az oka amúgy.
2019. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!