Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak! Ha egy nonek tobbszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Ha egy nonek tobbszor megneztetek/vegigmertetek az alakjat es melleit akkor az azt jelenti hogy megd*gnatok?

Figyelt kérdés
2019. nov. 22. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen.
2019. nov. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Igen, vagy hogy nem hiszem el milyen ronda.
2019. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Vagy leette magát
2019. nov. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Ez azt jelenti, hogy megnéztük milyen csaj, aztán vagy tetszik vagy nem. Ezzel együtt az hogy tetszik még nem jelenti azt, hogy mindenképpen megdugnám. Persze 20 évesen másképpen gondoltam (amikor szingli voltam) akkor a legyet is röptében ha tetszett :D
2019. nov. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Van aki a kövér/okádékokat is megnézi. Csak azért hogy szörnyülködjön. Honnan tudjuk miért nézett meg? Ha flörtöl veled, vagy akár ki is mondja hogy megdugna, még az sem jelenti hogy megtenné(mert beszari, várják otthon, annyira mégsem vagy jó, sőt sokan pasik közül is csak szórakoznak mint a nők!
2019. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább csak a tizenévesekre illik. Később már ritkább.

Ffi.

2019. nov. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

“ Papa , milyen volt az ebéd?

Borzalmas

Dehát kétszer is szedett

Elsőre nem hittem el “.

2019. nov. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
akkor se jelentene azt ha 100-szor neznem meg.
2019. nov. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
vagy eszembe jut róla valaki vagy valami vagy csak simán elbambultam
2019. nov. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!