Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan nők akik kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akik kapcsolatban vannak, de rá vannak szorulva az önkielégítésre? Mi az oka?

Figyelt kérdés
Kort is irjatok legyszi :)
2019. nov. 22. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jelen

Segítessz rajtam?🙄

2019. nov. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Távkapcsolat. 24N
2019. nov. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Külön élés + "felnőtt" élet.

21

2019. nov. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Kéthetente tudunk csak találkozni.


Viszont mostanában csak ritkán maszturbálok. Nélküle valahogy nem elég.


Hiányzik az ölelése, a közelsége... ezek nélkül olyan üres az egész.

2019. nov. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem rászorultság kérdése. Van hogy nincs itthon mikor elkap a vágy. AKkor teszek ellene.
2019. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Viszonylag sok embert ismerek. Úgy néz ki, hogy a pasik többsége sok szexet akar. Napi szinten akár, az se rossz ha csak egy szopást kap. A nők többsége pedig minőségi szexet akar, akár heti 2, de az legyen olyan hogy megelégedik tőle.

A kettő ritkán jön össze. Így a nők többsége önmagának okoz egy fokkal jobb élvezetet, ha már megcsalni nem érdemes a párját... akivel megcsalná, esélyes hogy ő is csak mennyiség párti.

Én magam mennyiség és minőség mellett vagyok. Legyen naponta, de naponta úgy hogy belefáradjon az orgazmusba. Cserébe nem nézek ki túl izgatóan a többség számára.

(Ha nem esett volna le, én is férfi vagyok)

2019. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Ha nincs számomra elegendő együttlét (napi 1-2), akkor szoktam magamhoz nyúlni, ill. ha megkívánom és párom sokára ér még haza.


26N

2019. nov. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen, de egy jól működő kapcsolatban is előfordul, nem feltétlenül rászorultság, inkább vágy és önelfogadás kérdése (a maszturbáció nem bűn!).
2019. nov. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Igen én
2019. nov. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jelen!
2019. nov. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!