Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám diszkréten/finoman...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám diszkréten/finoman közölni egy fiú barátomnak, hogy vele szeretném az elsőt?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok és sajnos az én esetemben a kapcsolat nem opció. Viszont jó lenne már megélni valami testiséget (tudom,hogy neki van tapasztalata, jelenleg szingli,28 éves) szerintetek, hogyan közöljem vele?

21/L



2019. nov. 23. 21:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod akkor szoktatok beszélgetni! Akkor mi a gond?
2019. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem járunk...
2019. nov. 23. 21:08
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Nincs azzal semmi gond, ha nem jártok. Neked sincs senkid, neki sincs senkije, ha ő is vonzódik hozzád akkor valószínűleg benne lesz abban, hogy vele legyen az első szexuális élményed.
2019. nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Hellmano ***** válasza:
49%
Én is tapasztalt vagyok, megsúghatod nekem is :D Amúgy nem kell olyan nagy dolgokra gondolni , ha barátod, akkor biztos a szex is téma köztetek szóval elmész vele valahova kettesben, de kamuzva, hogy csak iszogatás vagy stb. lesz. Belementek a témázásba tereld a szexre a témát sokszor , hogy értsen belőle tegyél direkt félreérthető kijelentéseket stb. Ha veszi a lapot , akkor úgyis kezdeményez, ha nem akkor "véletlen" nyúlj rá a cerkára egy pillanatba, ha ezt se veszi egyértelműen, akkor mondd neki dugj már meg te barom :D
2019. nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem is mondd neki két nagy nyelés közt, h dugjmàmeg!!!!


De ettől függetlenül, elég, ha a privikre vàlaszolsz XD

2019. nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
Súgd a fülébe, hogy "Please fuck me" érteni fogja.
2019. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Az a gond, hogy nem jártok? És? Attól még lehet beszélgetni!
2019. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Miért nem opció a kapcsolat?
2019. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%
Én egy pár évvel fiatalabb vagyok tőled, de nekem az első ujjazásom egy fiúbaráttal volt. Szex nem volt(még szűz vagyok) pedig utána abban is benne lett volna. Én annyit csináltam, hogy megmaszíroztattam vele a hátam, ehhez pedig levettem a pólómat. Ekkor már láttam hogy bejött neki a mellem, szóval tudtam hogy nyert ügyem van. Aztán az ölébe ültem, lesmároltam, és simán közöltem vele, hogy ha szeretne tovább is mehetünk, és belenyúlhat a bugyimba. Itt lényegében az én beleegyezésem kellett, mert ő tapasztalt volt, de azt tudta rólam hogy szűz vagyok, szóval nem akart erősködni.
2019. nov. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha beszélgettek finoman tereld a szex felé a témát, elég könnyű.... Ha érdekled, le fog csapni a lehetőségre.
2019. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!