Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is változik a pénisze?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is változik a pénisze?

Figyelt kérdés
Azt szokták mondani hogy van vér és húspenisz. De én azt veszem észre hogy van hogy lankadtan három centi, de van hogy tíz-tizenkettő. Szóval egyszer hús, egyszer vér. Másnak is szokott ez változni? Tudom valamivel befolyásolni hogy mikor milyen legyen?

2019. nov. 24. 13:39
 1/9 A kérdező kommentje:
A kérdés tök komoly, igazából sejtem hogy másnak is változik, de lehet valamivel befolyásolni a lankadt méretet?
2019. nov. 24. 14:14
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Apukám, nincs olyan, hogy vérpéniszből húspénisz lesz, vagy ez, vagy az.

Ha van, hogy "lankadtan" 10-12 cm, akkor szimplán a VÉRpéniszedben van egy kis vér.

Előbb nézz utána melyik pénisztípus mit takar és akkor talán nem teszel fel ilyen kérdéseket...

2019. nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem ha hideg van akkor pl nagyon pici, semmi vér nincs benne amúgy vér péniszem van. Viszont ha jó melegben van és nem stesszelek akkor lankadtan is egész nagy marad
2019. nov. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Érrendszeri behatások. Például hidegben összeszűkülnek az erek, így a dákó is átmenetileg "kisebb" lesz
2019. nov. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2-es köszi! Erre nem is gondoltam.


Akkor valahogy vért kell bele juttatni

2019. nov. 24. 17:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen olyannyira is változhat,hogy végül puncivá vállik...
2019. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
huspéniszem van hidegbe sem negy össze de nereven kb 2 cmm el lesz nagyobb
2019. nov. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem edzés utan megy össze a legjobban..letolom a gatyam es jol meg kell rázni hogy nagyobb leygen..amugy 8-12 cm közt váltakozik
2019. nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Leggyakrabban nekem is kb 8-10 centi de néha van hogy tényleg ilyen 3-4 centire összemegy tok vicces :D
2019. nov. 24. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!