Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy reagálnátok, ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok, ha az arcotokra élvez a pasi?

Figyelt kérdés
A reakciotok fuggene attol hogy direkt volt vagy véletlen?
2019. nov. 24. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Pofán verném, hogy kiessenek a fogai!


F, 39, hetero

2019. nov. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt mar olyan hogy véletlenül az arcomra ment egy kevés, abbol nem volt semmi baj. Ha viszont direkt oda elvezne ugy hogy nem egyeztem bele akkor biztos nagyon kiakadnek.
2019. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Pofon, majd rákenném az arcára. L
2019. nov. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mármint, ha direkt volt. Ha véletlen, és amúgy nem is akarta így, akkor megbocsátanék.
2019. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elkenném az arcomon,mondjuk nem mindenkinek hagynám,akkor csak lenyelem.
2019. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom nincs az ilyesmikkel. Csak szóljon hova akar élvezni ne legyen meglepi.
2019. nov. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én élvezném. Szeretem ha az arcomra élvez a pasi, csak előtte annyit szóljon h be tudjam csukni a szemem, mert ha szembe megy az nem vmi kellemes.

L

2019. nov. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%
Hogy lehet véletlenül arcra élvezni? Másfél méterről lőtt oda és mellé ment vagy mi? Mert gondolom eléggé közel kell kerülni egy archoz egy ejakuláló pénisznek ahhoz, hogy oda menjen. A pasi nem látta, hogy ott az arc vagy a nő nem vette észre, hogy az arca előtt kiveri a farkát?
2019. nov. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nincs véletlen arcra élvezés. Hacsak nincs teljesen betépve az illető és nincs 10mp fáziskésése.
2019. nov. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!