Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet ilyen esetben tenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyen esetben tenni?

Figyelt kérdés

Párom meg elégszik a heti 1x szeretkezéssel nekem viszont kevés

2-3 lenne az ide állis

Mit csináljak

Csaljam meg ?

Szeretem de olyan a kapcsolatunk mint egy öreg házas párnak

Nem lakunk együtt

6hónapja vagyunk egy pár

Nem hiszem hogy változni fog a helyzet

Amikor rá mászok mindig azzal utasit vissza hogy fáradt

Nőként ezt kezdem megalázonak érezni

Pasim 3 muszakban dolgozik

Én tanulok és mellette dolgozni járok de még se mondom hogy fáradt vagyok pedig az vagyok

Én 22 párom 26



#szeretkezés #szex #megcsalás #szexhiány #kevésegyüttlét #kevésszex
2019. nov. 24. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem egyeznek az igények és nem tudjatok megbeszélni akkor szakitsatok! Nincs értelme egyutt lenni igy.
2019. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Menekülj ..!!
2019. nov. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Ez az első kérdésed h mit csinálj csald meg? :o

Talán előbb beszélj a pasiddal, h neked ez így kevés, és h nem-e tudnátok ezen változtatni, de ha csak 6 hónapja vagytok együtt, és már ilyen gondotok van akkor nem jósolok hosszú jövőt nektek. Ne hari

2019. nov. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

A megcsalás nem megoldás és egy óriási tiszteletlenség a másik felé, akit feltételezem szeretsz tehát nem szeretnéd megbántani.

A legjobb lenne, ha őszintén beszélnél vele erről és megoldanátok közösen a problémát. Amennyiben ez nem megy vagy kommunikálni nem tudtok vagy nem illetek össze. Mindkét esetben gondolkozz el rajta, mit ad neked ez a kapcsolat és mennyi energiát teszel bele. Valamint ezek alapján tudsz a pároddal tervezni a jövőben vagy sem.

A személyes véleményem, hogy egy kapcsolat akkor "jó", ha egyformán oda vagytok a másikért és nem problémákat, kompromisszumokat generál, hanem boldoggá tesz.


18L

2019. nov. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

lehet tényleg nincs energiája és a 3 műszak teljesen kikészíti. Igazából azt kell megnézned, hogy ha nincs munka, akkor ez változik e. Ideális időszak a karácsonyi nyugi. Mert ha nyaralás van, pihenés, és beindul az élet úgy, hogy neked is kellemes legyen, akkor tudod, hogy a három műszak a hibás, a munka fárassza le, és az ellen hosszútávon lehet tenni.


Ha pihenés mellett is inkább unatkoztok, mint hogy egymásnak essetek, akkor el kell gondolkozni a jövőn.

2019. nov. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nem lesz jobb. Ennyi ido utan nem ugyanolyan szakitani, mint tiz ev, husz, Harminc utan.

Barmennyire ertheto, hogy kimerult, inkabb kiegett, depresszios, es nem tehet rola, ez nem fog mukodni.

De elotte nem szakitassal jonnek, hanem szoba hoznam, es meg kerdezem, lat-e megoldas, o is erzi-e, hogy ez lapos. Oszinten szolva, ha tamadassal reagalna- szegeny-, en azt hasznalnam ki alkalomnak a szamitasra.

2020. febr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Folytatom. Nagyon sok ev utan, idosebben es mikor az eletetek annyi mindenben osszeforrt, akkor tartanam szuksegem bunnek a megcsalast, ami altal ra is tobb turelemmel neznel. De nem itt.
2020. febr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!