Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, pasik! Orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, pasik! Orgazmus nehezsegek- találkoztatok már ilyennel? (L)

Figyelt kérdés

Van itt aki ő maga/ találkozott már olyan pasival! aki nem tud elélvezni max több együttlét/ összeszokás után vagy ha már közelebb került a másikhoz érzelmileg, meg tud nyilni stb?

Mert most talalkoztam egy ilyen pasival, de rendesen rosszul erzem magam hogy nem elvezett el. Mintha velem lenne baj. Pedig mondta hogy nem (es az elozo partnereim mind nagyon imadtak szexben, odagat zengtek rolam) csak ilyet en meg pasinal nem lattam. Szoval emiatt van egy kis zavar bennem.

Aki ilyen/ talalkozott ilyennel tudna errol meselni? Nagyon bantja a noiessegem igazabol (bar meg se szolalhatnek hisz huvelyi otgazmusom nekem sincs ami meg a pasikat zavarhatja. Megtalalta egymast a ket ‘defektes’ :D)


2019. nov. 25. 09:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Jelenlegi párom nem tud sehogy elélvezni. Csak nálunk fordítva van. En vagyok a pasi.
2019. nov. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1 Oke de nekem nem ez volt a kerdesem... FERFIAKrol beszelek. Noknel gyakori hogy nem tudnak elmenni, ez nem meglepetes vagy extra. Viszont pasinal en meg soha nem hallottam ilyenrol
2019. nov. 25. 09:46
 3/19 anonim ***** válasza:
79%

Mivel a megszólitásban "Lányok, pasik" volt, ezért válaszoltam. :)

Én nem találkozom olyan pasikkal akik nem tudnak elélvezni mert hetero vagyok.

2019. nov. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el hogy ilyen sotet vagy..🤦🏻‍♀️


Lanyok= talalkoztatok mar ilyennel

Pasik = ti ilyenek vagytok e

2019. nov. 25. 09:51
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk ilyen pökhendi tuskó stílussal nem is csodálom ha nem tudod kielégíteni a pasidat:D Gondolom ilyen vagy vele is, mert a magadfajta ezt nem tudja levetkőzni a való életben sem. Szar lehet neki.
2019. nov. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A magamfajtak = ertelmes emberek kozott nincs ilyen problema. Ezert ismerkedem a sajat szintemen hogy ne legyen ekkora szakadek. Nyilvan nem vagyok egyutt olyannal akit hulyenek tartok szoval itt megdolt a megintcsak eleg primitiv elmeleted miszerint ezert nem megy
2019. nov. 25. 10:06
 7/19 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen pasim
2019. nov. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
Hat eleg ritka szerintem az ilyen pasi... a huvelyi orgazmus hianya sokkal gyakoribb a noknel.
2019. nov. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Hozzáértők szerint hüvelyi orgazmus nem létezik. Ami a másik oldalt illeti: lelkileg vagy testileg nincs meg a kellő inger (illetve elengedettség) az orgazmushoz, netán az együttlét előtt már maszturbált.
2019. nov. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem ritka de 2 opcio lehet.


1. Sokszor vegez onkielegitest es a nemiszerve erzekelese a kezehez szokott.

2. Veled van a baj. Tudom, hogy ennek a lehetoseget hamar kizartad de mindig mindenkirol odakat zengenek. Ritka az oszinte velemeny.

2019. nov. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!