Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem ez a normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem ez a normális?

Figyelt kérdés
Mostanaban sokat tapasztalom h sok ferfi turelmetlen. 1-2 hetes ismerettseg utan mar egybol szexet akarnak, erzelmileg manipulaljak a masikat. A kornyezetemben is ezt veszem eszre, mindig kioffolom az ilyen alakokat. En sem vagyok szent, ne iteljetek el! Mindenkinek vannak hibai es a multban megbant tettei. De csak engem idegesit mikor valaki manipulalni akar a szex miatt? Hazudgal, utana teged allit be hibasnak ha nem az van amit o akar. Szerintem a vonzalom es a szex nem ilyen. Mindenki erzett mar eros szexualis vagyat valaki irant(ami mogott nincsenek mely erzesek) es akar kaland is lett belole. Sot eleg elvezetes kaland ha mind a ket fel reszerol megmagyarazhatatlan vonzodas van. De az ilyen kishitu ferfiakat nem ertem. Miert jo nekik ez? Miert akarnanak valakivel ennyire lefekudni, ahol tudjak h a vagy nem kolcsonos? Ez nem ferfi szido poszt, mi nok sem vagyunk kulonbek csak a tapasztalatokat irom le. Szemelyfuggo a tema, szoval a pasiknak ugy teszem fel a kerdest h a problemas fel a no. De altaban szex teren a pasik tobb %-a az olyan h a halott dolgot is erolteti. Serto valaszokat nem kerek, koszi! :D

2019. nov. 25. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem húzni a dolgot pedig lány vagyok de imádok szexelnk
2019. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1-2 hét? Ilyen türelmesek? Kérlek uram adj türelmet, de azonnal
2019. nov. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-es nem ertelmezted jol a kerdest. Nem az a lenyeg h mikor fekszel le valakivel, hanem ha te valakivel nem erzed a kemiat es tovabbra is probalkozik, probal erzelmileg manipulalni. Utana neki all feljebb ha meg tobbszor visszautasitod :D es ez a kerdes nem a kalandok ellen szolt. Csak szerintem normalis az h valakivel tenyleg csak akkor fekszel le ha eros vagyat erzel iranta? Mikor tenyleg kivanod? Lenyegtelen h kapcsolat vagy kaland. Egyesek miert ugy allnak a szexhez h mindegy csak lyuk legyen? Par fiu haverom is mondta h a lyuk az lyuk, csak a korites mas aztan egy jo par menetet megbannak es epp errol beszelek :D
2019. nov. 25. 16:30
 4/8 anonim ***** válasza:

En sem szoktam sokat varni. Nyilvan olyannal kezdek, aki bejon.

Jobb kiismerni elobb, nekem nincs igenyem a nasztancra.

2019. nov. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A manipuláció valóban nem az... Viszont vonzalom esetén ha van szex 1-2 hét alatt, azzal nincs gond. Bár nekem azzal se, ha az első pár alkalom csak pettingről szól. :)
2019. nov. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mondták még neked, hogy hülyékkel ne foglalkozz? Vannak jellemgyenge emberek, önzők, manipulatívak, követelőzők - kerüld el őket. Lehet azt érzed "bevonzod" őket, de igazából bepróbálkoznak mindenkinél. Ágyba meg akkor bújj valakivel amikor úgy érzitek kedved van hozzá, hogy ez 2 nap vagy két hét, eldöntöd a szimpátia alapján.
2019. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gyorsbüfé van
2019. nov. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert sok nőt könnyebb megfektetni mint almát szedni.

Szerintem ha egy kapcsolatot komolyan gondolsz akkor várhatsz és meg ismerhetitek egymást. F

2019. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!