Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ennyire bejön neki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire bejön neki vagy csak szimplán igénytelen?

Figyelt kérdés

"Új" párkapcsolatom van és kb. 2 hónapja sor került az első szexuális együttlétre is.

Elsőre kicsit vonakodtam, mert aznap nem voltam teljesen csupasz lenn (gyantáztatni járok, ahhoz kell mindig pár mm növeszteni).

A párom azt mondta, nem baj, mert Ő a szőrös p*ncit szereti.

Nos, azt hittem, hogy csak úgy megnyugtatás képpen mondja, meg hogy végre sor kerüljön köztünk a szexre.

Azóta viszont folyamatosan arra kér, hogy ne szőrtelenítsek ott lenn (amit meg is teszek a kedvéért) és minden egyes szex közben elmondja, hogy nekem van a legszebb p*ncim és imádja rajta a szőrt stb. És nem csak mondja, mert látom is rajta, ahogy simogatja, nyalja, hogy tetszik neki.


Nekem viszont már kezd kicsit zavaróvá válni, hogy 2 hónapja csak nő, mint a dudva. Igénytelenek érzem magam miatta.


Vagy Ő lenne az igénytelen? (De amúgy meg teljesen igényes férfi más téren. Magának pl. szőrteleníti a farkát.) Csak jobb a sima p*ncit nyalni, nem? Vagy tényleg ennyire szereti? (Bár nem tudom elképzelni miért jobb a szőrös.)


2019. nov. 26. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ideje lesz egy kicsit szélesíteni a látókört: sokan vagyunk, akik szerint NEM a szőrtől igénytelen egy punci, és vagyunk egy páran, akik a divat ellenére kifejezetten a szőröset PREFERÁLJUK.
2019. nov. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Válts fazon én pl fazonra igazítottam próbáld ki neki is megvan az öröme és te se tatod magadat igénytelenek.
2019. nov. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ami a nyalást illeti: nem, nem zavar, sőt, kifejezetten kedvelem, hogy a számmal, arcommal is érezhetem a dús erdőt (is).
2019. nov. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Modeler ***** válasza:
100%

Válaszd a középutat, legyen rajta valamilyen kis minta szőrből kifaragva!

Amúgy nem hiszem, hogy igénytelen lenne a párod, lehet neki így tetszel.

2019. nov. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%

Ha szép csaj vagy és szép az intim szőröd is akkor sokkal dögösebb lehetsz így mint csupaszon.

Viszont sok lánynak csúnya a puncija, nekik egyáltalán nem kellene szőrteleníteni!

2019. nov. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
(még az #1-es válaszadó voltam)
2019. nov. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Csináld leszállópályára és akkor megvan az arany középút

[link]

2019. nov. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az miért igénytelen, aki szereti a szőrös puncit?
2019. nov. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért gondolják azt a lányok, h a pasiknak csak a csupasz tetszik? Sokkal több pasinak tetszik ha van valamennyi szőr, mint a csupasz. Sokan csak divatból gondolkodnak így, ideje lenne őszintének lenni egymáshoz, és nem a divat, hanem saját igényeinket preferálva. Hát nem jobb szabadnak lenni és szabadon eldönteni h nekem hogy a jó, mint görcsösen ragaszkodni vmihez, amit nem is én találtam ki?
2019. nov. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kinek a pap, kinek a papné - nem vagyunk egyformák. Attól nem lesz igénytelen valaki hogy nem kapja le csupaszra. Ha neked így nem komfortos, akkor fazonírozd meg valamilyenre, ha szeret akkor elfogad majd úgy is.
2019. nov. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!