Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben, ha egy nő összesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben, ha egy nő összeszorítja nagyon a lábait, akkor az orgazmust/orgazmusának megelőző pillanatait jelentheti?

Figyelt kérdés

Elég hülye kérdés tudom, hiszen más jelei is vannak a dolognak, de a jelenlegi partneremen tényleg nem tudom megállapítani, hogy most ez az-e biztosan.


Misszionárius pózban szoktam észrevenni, hogy rámszorít a combjaival, a medencecsontomnak szokta nyomni, és szerintem ilyenkor élvez el, vagy élvezi legjobban a szexet.


Jó persze nyilván tőle kérdezzem stb stb, igazából csak tapasztalatlan vagyok, és nemtudom, hogy ez ilyen egyértelmű jel, vagy csak a páromé.


2019. nov. 26. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha egy nőnek orgazmusa van, azt kétséget kizáróan észre lehet venni. Én is szoktam összeszorítani a lábam időnként, még ujjazás közben is, mert jólesik, de nem az orgazmustól vagy közvetlenül előtte.
2019. nov. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A nők orgazmusa elég látványos.

Összeszorítja egyszerre a lábait, a hasát, a puncija belsejét, a fenekét és még a lélegzete is elakadhat pár másodpercre. Ez után is lüktet egy ideig a puncija, ezt a jelenséget nem lehet félreismerni. Nem biztos hogy mindenkinél ennyire intenzív, de kb ugyanez mind.

2019. nov. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Erre a legtapasztaltabb több száz nővel ágyba bújó Casanova sem tud választ adni. Egyszerűen azért mert mindenki kicsit másképpen éli meg a gyönyört, az orgazmus előtti pillanatokat. Figyeld meg a légzését, az árulja el a legtöbbet.

Egyébként elismerés - mármint hogy szeretnéd hogy a partnered is eljusson a csúcsra, csak így tovább :)

2019. nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, és külön szeretném a harmadiknak mondani, hogy fején találta a szöget, szeretném viszonozni a gyönyört.


Amúgy nagyjából sejtettem, hogy akkor ez nem olyan hude jellemző. Mindenesetre a kérdés azért került kiírásra, mert előző partnereknél egyértelmű volt a dolog, nagyon intenzív, de nála sose tudom... Vagyis vannak jelei, csak nem ilyeneket tapasztaltam eddig. Mindegy, azért van szám, higy megkérdezzem, csak próbálok azért gondolatolvaso lenni, mert az vonzóbb neki :D

2019. nov. 26. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!