Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok van aki szexelne egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van aki szexelne egy 15 cm-es farkú férfival?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak duma hogy nem a méret számit, és valójában a nagyot szeretitek?

2019. nov. 26. 23:30
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

#28 Sosem leszel a legeslegjobb senki számára.


Köszi, ez a legöszintébb válasz. És ezzel meg is nyerted a vitát. Vagyis én nyertem , mert igazam van.


A terápiás felhasználást most nem tudom bizonyitani mert nem találom azt a cikket ahol olvastam. De pl itt se olyan válaszokat olvasol hogy a férfiaknak 10-13 cm.


Az ideális átlagnál részben igazad van. De akkor is csak a nők max 33%-nak lenne elég a méretem ( a maradék 66% az ideális és a nagyobb méretet választották )


Amúgy nem hiszem hogy nagyon magyarázni kellene hogy a nők miért jóval nagyobb mondanak ideálisnak mint az állitólagos átlag.

2019. nov. 30. 13:21
 32/38 anonim ***** válasza:
94%

Miért nyerted volna meg a vitát, amiért azt mondtam hogy sosem leszel senkinek sem tökéletes? Két ember sosem lesz egymás számára tökéletes. Minden párkapcsolat valamilyen szintű kompromisszumokon fog alapulni.


"De pl itt se olyan válaszokat olvasol hogy a férfiaknak 10-13 cm."

A kutatás átlaga 13.12 cm, nem 10-13. Másrészt egy anonim saját bevallásos oldal jelentéktelen egy tudományos kutatással szemben.


"De akkor is csak a nők max 33%-nak lenne elég a méretem (a maradék 66% az ideális és a nagyobb méretet választották )"

Nem értem hogy nálad a nem legeslegtökéletesebb méret miért szinonim azzal, hogy nem is elég. Másrészt a partnerválasztásnál rengeteg szempont van, főleg nőknél. Az hogy te csak a farokméretre fixálsz csak arról tanúskodik, hogy nem értesz a nőkhöz.

2019. nov. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

csak arról tanúskodik, hogy nem értesz a nőkhöz.


Ez nem 100 hanem 110%-ig igaz. Barmennyire is nehéz beismerni. De ha nagy farkam lenne , leszarnám mert végig dugtam volna az életemet és nem itt rinyálnék.


Csak 2 centire voltam a boldogságtól 😂😂😂

2019. nov. 30. 15:57
 34/38 anonim ***** válasza:
92%

Te tényleg azt hiszed hogy azért nem szexeltel sokat mert "kicsi"(igazából kicsivel átlag feletti)a farkad?😂 Jó hülye lehetsz,már bocs.

Egy nő sem az alapján bújik ágyba valakivel,hogy tudja mekkora a pénisze,sőt képzeld,egyik sem fogja ránézésre megmondani hogy a tiéd mekkora.

Az én 16 centimre mondtak már 13-at meg 18-at is(lásd,az enyém sem nagy,mégsincs baja vele senkinek).

2019. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

#34 milyen érdekes, hogy az ideális méreteddel sokat szexeltél. Nem is értem...a nők azt mondjak 16 centit szeretnek és egy 16 centis sraccal vannak...

Egyszerűen hihetetlen...😅😅😅

2019. nov. 30. 23:06
 36/38 anonim ***** válasza:
94%

Neked meg 1 centivel van az állítólag"ideális" alatt.

Fogd mar fel,hogy senki sem vonalzóval csinálja,néha még 3 cm különbséget sem éreznek a nők.

De nem is próbálok érvelni,felesleges,te egy makacs troll vagy ,aki csak provokálni akarja itt az embereket

2019. nov. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

#36 ne is!! fogalmad sincs mekkora trauma ez.

Ha nekem is ideális méretem lett volna tini koromba akkor lett volna barátnőm vagy szexeltem volna én is, és nem ment volna tönkre az életem.

2019. nov. 30. 23:44
 38/38 anonim ***** válasza:

Persze

25 L

2020. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!