Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az eddigi tapasztalatok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az eddigi tapasztalatok és vélemények alapján nekem erősen sub hajlamú lány kell, akkor megéri sima párkapcsolatban lennem?

Figyelt kérdés

Több kapcsolatban voltam és BDSM kapcsolatban is. A kapcsolatok nem emiatt mentek tönkre, annyira erősen nem is hiányzott ez a dolog (azért valamennyire igen). Várjak a megfelelő subra, vagy sima kapcsolatban találjam meg az igazit? Eddig egyik sem jött össze, érdekelne mások tapasztalata véleménye, vajon hosszútávon melyik lenne megfelelő.


28F


2019. nov. 27. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Romantikus képzelgések ide vagy oda, de egy hosszú távú párkapcsolat akkor működik tökéletesen ha a szexben IS teljes az összhang. Persze nem kizárólagosan csak abban, de az IS kell.

Úgyhogy ha a vágyaid szerves része a BDSM akkor ilyen párkapcsolatot létesíts, avagy el szeretnéd nyomni a vágyaid, frusztrálódni miatta egész életedben? Inkább éld meg!

2019. nov. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Éld meg a vágyaidat, de amíg nem voltam kapcsolatban, én sem tudtam, hogy van ilyen hajlamom - ahogy azt sem, hogy a páromat is izgatja, ha pl. elfenekelhet.


Ez fokozatosan alakult ki köztünk.

2019. nov. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!