Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Hogy szoktátok elképzeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy szoktátok elképzelni, hogy szexeltek egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Leginkább magára szexre gondolok, pózok, tempó, ilyenek, de ha kreatívabbak vagytok, a képzeletbeli helyszín és háttérsztori is érdekel (ha van ilyen). :D

2019. nov. 28. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

hangulat függő

általában a keményebb, vadabb dolgokat szeretem

hátulról főleg, akár mind3 lyukat megjárva


meg hát bizonyos elemeket, fétiseket belevíve

2019. nov. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valaki maszti? N
2019. nov. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonymousreview60 ***** válasza:
67%
#1: Mind3? Popsi, punci,...?
2019. nov. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 StevenUp ***** válasza:
100%

Verzió 1:


Kibérelni egy kellemes apartmant, ahol megszállunk kirándulunk és estére eszünk valami gyorsan kész kaját, majd kinyitunk egy üveg bort és az erkélyen eljortyolgatva beszélünk mindenről ami eszünkbe jut.

Aztán a lány megjegyzi hogy el akar menni fürödni, én engedek neki vizet a kádba és mikor elmerült benne akkor leülök a padlóra a kád mellé és megiszuk a maradék bort amig pancsol aztán amikor végzett akkor körbetekerem a törülközővel és ölbe kapva beviszem a hálószobába ahol lefektetem az ágyra és lecsókolok a testéről minden megmaradt vizcseppet, miközben felfedezem az erogén zónáit, simogatom suttogok a fülébe és lassan elindulok lefelé a kezemmel és a számmal is és miután orálisan is eljátszadoztam vele utána mellé fekszem, kicsit ölelkezünk és mikor az utolsó lámpák is kihunynak az utcában szexelünk egy nagyot, aztán reggel ébredés után egy kávé egy laza reggeli és miután elhagytuk a szállást egy csók egy ölelés után megköszönöm a remek hétvégét, a kirándulást, a sztorikat és mindenki megy a maga dolgára...


Verzió 2:

Mikor hanyatt vágom a lányt az ágyon akkor végigcsókolom a nyakát és miközben az élvezettől behunyja a szemét, odakötözöm az ágyhoz és bekötöm a szemét.

Lassan leszedek róla minden ruhát és ott hagyom a sötét szobában egyedül kikötözve mesztekenül hosszú kínosan lassú percekre. Majd halkan bemegyek és pont annyi zajt csapok hogy tudja hogy nincs egyedül de azt ne hogy mennyire vagyok közel.

Aztán mocskos dolgokat súgnék a fülébe és a nyakát és melleit fogdosva és kissé harapdálva elkezdenék játszadozni a testével. Mennyire mélyen tudja a szájába venni a farkam pl, kenyszerfrancia, közben a punciját simogatnám, izgatnám miközben nyöszörögne hogy fejezzem be mert elveszítí a kontrollt, de én élvezettel harapnám, csokolnám a testrészeit, addig amíg meg nem feszül a kéjtől az egész nő. Magamévá tenném a testét, a hasára élveznék, és újra a száját is megdugnám mert tudja hogy bármit megtehetek a testével, többször is keményen megdugnám, közben a fenekét verném és élvezettel nézném ahogy kiszolgáltatva fekszik és remeg attól hogy még mi vár rá.

Aztán amikor kiéltem magam eloldoznám és az ágy szélére ülve még utoljára a farkamra huznám a száját hogy levezetésként még lássam ahogy önállóan is orálozik egy keveset


Remélem tudtam segiteni

2019. nov. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Óh, én nem igazán szoktam komplett jeleneteket elképzelni, pláne nem helyszínnel, háttérsztorival meg ilyenekkel. Inkább egyszerűen csak arra gondolok, hogy milyen lenne, ha a nekem tetsző csaj leszopna. :D
2019. nov. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!