Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehetséges ez? 18/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehetséges ez? 18/L

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok viszonylag nagy mell mérettel és hozzá nagy bimbóudvarral, de tényleg naggyal. Es nemreg jottem ra hogy attol is el tudok elvezni, ha csak siman a nagy bimbo udvaromat simogatom korbe korbe.. masabb erzes mint amikor punciba csinalom, de jobb.. csak siman elkezdtem eloszor a melleim fogdosni furdes kozben aztan hirtelen eszre vettem h ha sokaig csinalom, nagyon bizsergek es jo erzes, es elkezdtem csak a mellbimbom ingerelni es megjobb lett.. es ugy elveztem el hogy a puncimhoz nem is nyultam hozza.. es amiota ezt felfedeztem, (2 hete) azota a sima maszti helyett ezt csinalom, a puncimhoz nem is nyultam egyaltalan, mert ez is teljesen kielegito.. miert lehet ez?
2019. nov. 28. 01:52
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
En is el tudok elvezni ettol
2019. nov. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is el tudok élvezni csak sima mellizgatástól is. Főleg ha nagyon kívánós vagyok,akkor pláne.
2019. nov. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Nem semmik vagytok, lányok!

Gratula!

2019. nov. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Én is el tudok élvezni attól, ha nagy mellek nagy bimbóit simogatom, nyalogatom! Hú, de mekkorát!:)
2019. nov. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt férfiként én is kipróbálom ma este 😂😂
2019. nov. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Érdekes de szerencsés vagy. Ott van neked az erogén zónád amely elég érzékeny és el tud juttatni a csúcsra. Örülj neki és élvezd az életet vele.
2019. nov. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól én is elélveznék, ahogy elottem játszanál a bimbóddal :D
2019. nov. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

volt egyszer nagymellű barátnőm (nagyobb darab is volt) (mégha a kismellűek is jönnek be inkább)... és neki is érzékeny volt a melle, nagyon imádta ha izgattam a bimbót bárhogyan is.

úgy látszi a nagy mell ezzel jár

2019. nov. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amikor a Párommal (aki azóta már a feleségem) először voltam együtt csak attól elment, hogy a mellét cirógattam. Még a bugyit sem vettem le róla és már készem volt egyszer.. Imádtam! :D Ez király! Örülj neki, hogy enni élvezetben van részed! Más meg egész életében nem képes az orgazmusra..
2019. nov. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy, már csak a nagy bimbóudvarod miatt is.
2019. nov. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!