Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatba kezdő pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatba kezdő pasik is azonnal szexet akarnak?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy azonnal szexelni akarnak vagy hagynak egy kis időt az ismerkedésre?

Akad olyan is, akinek nem lenne gond ha néha-néha elmenne vele a lány kajálni vagy szórakozni?


2019. nov. 28. 12:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
De, baj lenne
2019. nov. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Az mar nem szexkapcsolat amit te akarsz !
2019. nov. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És zavarná a fiút, ha a lány nem csak vele lenne?
2019. nov. 28. 12:19
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran elkövetik azt a hibát a "kezdő" pasik hogy azonnal a szexre hajtanak s nem hagynak időt a másik megismerésére. Többnyire nem is jutnak el az ágyig. A dolgok sorrendje, megismerés, a vágy felkeltése, csók és utána minden más.

Hogy zavarná-e egy pasit hogy a partnere mással is van? A többséget igen, de meg kell kérdezni az adott pasit. Korrektebb és tisztább az elején megbeszélni, mint suttyomban a háta mögött.

2019. nov. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ismerkedés alatt nem a szokásos randis ismerkedést értem, nem kell A-tól Z-ig ismerni a másik életét, csak legyen idő arra, hogy egymás "közelségét" kiismerjék.
2019. nov. 28. 12:26
 6/13 anonim ***** válasza:

nekem kell, hogy legalább egy kicsit megismerjük egymást.

nem, nem zavarna, ha mással is együtt lenne

2019. nov. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Még kell ismerni picit a másikat, fontos, hogy szimpatikus legyen. A közös programokat azonban szerintem a minimális szinten kell tartani.
2019. nov. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A fiúkat miért zavarja, ha a lány nem csak vele szexel?
2019. nov. 28. 12:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Szex kapcsolatban nem zavar
2019. nov. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szexkapcs a szexrol szol. Kb 10 szexkapcsolatom volt 16-23 eves lanyokkal, olyan első tali nem volt ahol legalabb orálig nem jutottunk el (es ez foleg azert mert a lány még szűz volt). Ha kavezgatni akar randizzon valakivel.
2019. nov. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!