Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt már olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan hogy egy csúnyácska vézna pasinak hatalmas meglepetést találtatok a nadrágjában?

Figyelt kérdés
És még tetszett is a meglepetés
2019. nov. 30. 16:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

hagyjuk már ezt hogy korlátolt meg felszínes valaki azért mert nem akar szexet vagy kapcsolatot egy számára nem vonzó személytől.

Ebbe nincs semmi rendellenes, semmit nem tudsz kezdeni őszintén egy olyan emberrel akiben külsőleg nem találsz szépséget.

Nem hiszem, hogy ilyen hihetetlen, hogy nem mindenki a vigaszdíjra hajt hogy "jajj csak legyen már valaki" hanem megteheti hogy válogat mert van önbizalma és eg ynormális kisugárzása.

2019. nov. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Miért felszínes valaki, ha olyan emberrel akar dugni, aki bejön neki?

És attól, hogy nekem valaki bejön, más még gondolhatja csúnyácskának...

Gondolom te sem akarnád olyan nőbe dugni a farkad, aki taszít. Vagy igen?....


Egyébként meg a rondaságnak mi köze ahhoz, hogy valaki megcsalja-e a párját? Bocs, de engem az marhára nem viasztal, ha valaki csak azért nem k.r félre, mert nincs kivel... egy pasi azért ne k.jon félre, mert szeret és tisztel, nem azért, mert nem talál rá embert.

2019. nov. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Csúnyácska vézna pasival nem kezdek.
2019. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Vékony, magas pasi volt, de nem csúnyácska hanem épp az ellenkezője. Neki igazán nagy volt. Előtte és azóta se láttam akkorát.
2019. nov. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy te nem vagy felszínes. Kivételes pasi vagy. Ha barátnőd lesz, igazán szerencsés nőnek érezheti majd magát! :D :D :D
2019. nov. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy ki számít jóképűnek vagy csúnyának, szerintem erősen relatív. De arra már kétségtelenül volt több példa, hogy átlagos vagy vékony alkatú, nem tipikusan nyomulós srácoknál később kellemes meglepetés ért ilyen téren.
2019. dec. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!