Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ezek alapján "jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek alapján "jó csajnak" számítok?

Figyelt kérdés

Fogytam kicsit, elkezdzem pár hónapja edzeni is és lászik is az eredmény. Ebből kifolyólag nőiesebben öltózködöm, de nem kihívóan. Észreveszem mostanában osztálytárs srácokon és egy-két tanáron is hogy például amikor megyek feléjük és köszönünk egymásnak stb akkor a testem nézik, vagy lenéznek a mellemre, pedig A kosaras. Képet nem szeretnék feltenni, bocsi.

18 vagyok egyébként. Őszintén de kedvesen ha lehet mindenki :D


2019. nov. 30. 18:58
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
öltözködöm*
2019. nov. 30. 18:58
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
ennyiből nem derül ki.......
2019. nov. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Aterzem.:D 18/L
2019. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Az edzés biztos jót tesz, de látvány nélkül honnan tudjuk?
2019. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%

Ha jó nőnek érzed magad, akkor ja. Jó nő vagy. Ha meg nem érzed magad annak, akkor lehetsz te megáldva bármilyen testtel, akkor is pusztulat leszel.


Szóval húzd ki magad, légy magabiztos és érezd jól magad. Persze az edzést azért folytasd. Az egy nagyon jó dolog.

2019. nov. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem itt nem is maga a testi változás az, ami miatt esetleg jobban megnéznek az emberek.

Önbizalmad lett, hiszen tettél azért, hogy egészségesebb és formásabb legyél. Tetszel magadnak, és ezt sugárzod a világ felé. Mivel te szépnek látod magad, a többi ember is annak lát téged.

A kisugárzásod a szexi, és csak ez után a tested.😊

2019. nov. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%
Barmilyen jo alakod lehet, de nalam az A-s mell nem palya.
2019. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
Mint mondta valaki előttem önbizalom.. Ha rendben vagy magaddal más is így fogja látni!
2019. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 StevenUp ***** válasza:
Nem semki sem derült ki de a melleidbe lehet bele tudnék szeretni
2019. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ennyiből? Nem.
2019. nov. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!