Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexnél lehet hátrány ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexnél lehet hátrány ha a lánynak az átlagnál nagyobb, kerekebb, izmosabb a popsija?

Figyelt kérdés

Már pár éve edzek,elég komoly szinten,az életem része lett,persze igyekszem nem túlzásba vinni és egészségesnek maradni,gyakran indulok fitness és bikini fitness kategóriában is.

Sikerült egy erősebb,elég sportos alkatot kialakítanom magamon,a popsim is izmosabb,nagyobb,kerekebb lett mint korábban volt,viszont érdekelne hogy ez mennyire előny vagy akár lehet hátrány is egy fiúnak a szexnél?És itt nem a popsiszexre gondolok hanem a normálra.

Főleg olyanok véleménye érdekelne akiknek van ebben tapasztalata,persze érdekelne mások véleménye is.

Képet csak privátban mutatnék magamról,ide nem tennék ki ha nem gond.


2019. dec. 1. 10:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Küldj :)
2019. dec. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Én is edzek, illetve rendszeresen sportolok is, de versenyeken nem indulok. Nekem kb 16 éves korom óta elég kerek, izmos a fenekem. Soha nem volt még hátrány, sőt a pasik is szerették.
2019. dec. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Küld:)

Bár ilyen problémáról még nem nagyon hallotam.Max akkor okozhat gondot, ha a férfi nagyon kis mérettel rendelkezik, de ez is csak néhány póznál lehet akadály.

2019. dec. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Nagy kamu nem is küld semmit...
2019. dec. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

11:09


Kedves nem tudom ki vagy..

Egy szóval se mondtam hogy mindenkinek küldök főleg ha nem éppen normál stílusban írsz nekem:)

2019. dec. 1. 11:11
 6/15 anonim ***** válasza:
Kérek szépen képet :)
2019. dec. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%

Grat az elért eredményeidhez! :) Biztos klassz feneked lehet. Gondolom olyan mint egy focilabda. Kemény es kerek.

Szerintem nem fog gondot okozni, sőt van aki szereti megpaskolni.

Mutathatsz képet is ha szeretnél, kíváncsi vagyok.

2019. dec. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hátrány, nekem is mutathatsz fotót 😉
2019. dec. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ebből nem lehet akadály, bár ez attól is függhet mennyire kerek és izmos a feneked. Nyilván van már az a kategória ami túlzás.


Ha küldesz képet jobban lehet véleményt alakítani rólad.

2019. dec. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én fenékpárti vagyok. Szerintem nem hátrány! Ha indulsz versenyeken akkor valószínűleg jó lehet! Ha küldenél képet szívesen megnézném!
2019. dec. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!