Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki 100%-ig hetero gondolkodású? Többi kifejtve lent.

Figyelt kérdés

Pl hogy férfiként sosem volt egyáltalán gondolati szinten sem egy enyhe bi gondolat. Ilyen létezik?

Ha pedig valakinek volt ilyen gondolata korábban pl kamaszkorban, akkor ez gáz? Van mikor így előjön, hogy korábban gondoltam erre, és sokszor lelkiismeretfurdalásom van ez miatt, hogy ez ilyen nagy egyedi eset és hogy nem normális :/

Volt, hogy veletek is előfordult és lazábban kezeltétek ezt?

26F


2019. dec. 1. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak az tudhat biztos választ aki tényleg 100%-ig hetero. Mindenki más bizonytalan mivel nem látunk bele mások gondolataiba. Ezáltal sosem tudhatjuk biztosan, hogy aki ezt állítja az valóban igazat mond e. Tehát előfordulhat, hogy nincs ilyen akinek még gondolati szinten sem jutott eszébe semmi ilyen.
2019. dec. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pasiként ilyen vagyok. Férfival a kézfogáson kivűl más kapcsolatot nem tudok elképzelni! Arcon puszit is csak az apámnak adtam!
2019. dec. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

értem.

ami még kimaradt, hogy nem ilyen szerelmi téren értettem a dolgot, hanem csak pl egy laza pipa

2019. dec. 1. 15:37
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Igen, az emberek többsége.
2019. dec. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez miért kérdés, miért kellene ilyen gondolata legyen egy férfinek?

Egy heterónak eszébe sem jut homokozni, de semmi ilyen sem.

2019. dec. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ajánlom kedves figyelmedbe

2019. dec. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!