Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti már hallottatok olyanról,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti már hallottatok olyanról, hogy prostit feljelentettek, mert pnézt eltette, de elégedetlenek voltak vele és lelépett a pénzzel, ezért felnyomták?

Figyelt kérdés

Bevonultak a szobába, a nő meggondolta magát és elment a pénzzel. Most olvastam az újságban.


Ehhez mekkora lúzernek kell lenni... Rendőrségre megy, igen? Bevarjál a nőt, nem kötelezhetnek senkit szexuális aktusra, mégha fizettek is érte előre... A rendőreket sem értem.


2019. dec. 1. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

utána fizetsz

előre? hülye vagy?

2019. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A társadalom fele kb annyira ért bármit is a joghoz, egészségügyhöz, energiaellátáshoz vagy bármihez amiről naponta beszél, mint a fúziós plazmakutatásokhoz.

Úgyhogy simán előfordul, én olyat hallottam, hogy a kuncsaftot 3 perc alatt elintézték, és nem akartak tovább foglalkozni vele, ezért ő kihívta a rendőrséget.

De a volt albérlet tulaj is folyton ügyvédjére hivatkozott, amiért nem akart visszafizetni a kaucióból semmit és még egy havi bérrel is le akart húzni egy rögtönzött papírral hogy "ezt alá kell írni, vagy perel".

Sokan vannak, akik azt hiszik hogy ha valakit ŐK feljelentenek, akkor övék lesz a világ, mert annyira világtalan prolik voltak addig is, hogy azt hiszik ez egyszerűen így működik.

2019. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem én voltam.


Másrészt igenis foglalkoztak vele és eljárásslt indítottak a prosti ellen

2019. dec. 1. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:
#3! Melyik országban történt ez???
2019. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

:DDDDDDD

Biztos így volt, ha már az interneten is leírták. Csakhogy ilyen nincs, ha egy prostinak fizetsz az kb annyira jogszerű követelés mintha valakinek a zsebébe tennéd aztán rámutatnál hogy ellopta. És különben sem intézkedik a rendőr ilyen ügyekben, mert ennek polgári peres alakja lehetne maximum (káresemény megtérítése), de ez elég nehezen értelmezhető egy illegális feketepiacon, ahol még egy szakadt blokk sincs a kezedben hogy számonkérj bármit is. Átcsesztek a haverjaid, vagy őket is bepalizta valaki :)

2019. dec. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!