Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is van úgy, hogy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy, hogy csak szerelemből vonzódik?

Figyelt kérdés

Egy kicsit bonyolult lesz, de megpróbálom megfogalmazni... Szóval, igazából nem az a kérdésem, hogy normális vagyok e, mert nemigazán érdekel, inkább az, hogy más is van e hasonlóképpen ezzel...

Lényegében annyi, hogy nagyon sok ismerősömtől, barátomról hallom hogy ezzel-azzal kavar, smárol, fekszik le stb. Ilyenkor 10/10-szer megkérdezem, hogy "együtt vagytok?" és amikor azt a választ kapom, hogy nem, akkor teljesen összezavarodok. Hogy tudnak valakivel úgy érintkezni (csók, szex, stb), hogy nincs egy mély kapcsolatuk? 20 éves vagyok, 3 kapcsolatom volt, és még soha nem történt olyan, hogy kavartam volna valakivel... Volt egy fiú, aki tetszett nekem, viszont nem ismertem eléggé, csak külsőre tetszett, és én is tetszettem neki. Megpróbált megcsókolni, én pedig azonnal megszakítottam (igazából vissza sem csókoltam), összeszorítottam a szám és sírni kezdtem XDDDDD elég cikin hangzik, de hiába jött be a fiú, nem voltam belé szerelmes, nem voltunk együtt, nem volt bizalmas kapcsolatunk. Ugyanez igaz a szexre is, ha elképzelem hogy egy helyes fiú kezdeményezne, akivel szintén nincs kapcsolatom, be sem tudnék indulni. Eleve kapcsolatban sem az indít be, amit a párom csinál velem, hanem... maga a tény, hogy ez a fiú a barátom, és csak velem van. Hogy pont ő az enyém, és hogy mennyire kib*szottul oda vagyok érte... mindegy mit csinál, beindít. Más is van így ezzel? Ti mit gondoltok erről?



2019. dec. 2. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert lány vagy. A fiúk tudnak érzelem nélkül szexelni.
2019. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
#1 Sajnos rengeteget olyan nőt ismerek, akiknek nem kell érzelem és simán aláfekszenek minden második pasinak aki szembe jön. (Exeim a legjobb példák)
2019. dec. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 épp ez az, hogy én lányokról egyaránt hallok ilyen dolgokat, mint amiket leírtam, de én is azt hittem eleinte, hogy csak a fiúknál van ez így.
2019. dec. 2. 21:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én kizárólag szerelemből tudok szeretkezni. Nem tudom elképzelni, hogy hozzám érjen olyan férfi, akit nem szeretek.
2019. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs egy ikertestvéred? Megkérném a kezét :D
2019. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Aranyos vagy, de nincs :D
2019. dec. 2. 21:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is ez lenne a normális.


Csak a világ annyira átalakult, hogy a hülyékből lesznek sztárok, a fogyatékosokból lesznek milliomosok, a bukott diákokból orvosok, stb.


Vagyis a mai világban az olyan embereket tartják hülyének, mint Te. Igen qrva nagy bajok vannak a világban, pontosabban az emberi fejekben!


Én nem az ikertestvéredet venném feleségül, hanem Téged!

2019. dec. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen, demiszexualitásnak hívják, nem vagy vele egyedül :)
2019. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Demiszexualitás...?

Én azt hittem, hogy ez kb. az emberi lét egyik jellemzője.

2019. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most néztem utána a Demiszexuális jelentésének és teljesen magamra ismertem, úgyhogy köszi az infót :D
2019. dec. 3. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!