Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az alacsony lányok bírják a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony lányok bírják a magas pasikat? Össze is jönnének magas pasival? 28/f

Figyelt kérdés
190 centi vagyok, éš a pici lányok magyon bejönnek.
2019. dec. 3. 01:00
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Minden nő szereti a magas férfiakat kivétel nélkül,még azok is akiknek nem túl magas párjuk/férjük van! Egyébként az alacsony lányok még jobban szeretik!

Egy dologra vigyázz! Jó magas vagy te is, és a magasságodhoz ne legyél csontos 70/75 kg! Az nem férfias!

2019. dec. 3. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előttem lévőnek igaza van. A csontos test nem a legjobb. Egyébként én 157cm vagyok
2019. dec. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, de azért pls mást is tegyél le az asztalra, pl. személyiség (férfias, szórakoztató). Köszi!
2019. dec. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az,hogy mi a szórakoztató az elég tág fogalom. Nem mell túlzásba vinni az unalmas ökörködést poénokat!

Szerintem a visszafogottság mindig előnyösebb közel 30 évesen már mint az állandó komolytalanság!

2019. dec. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szórakoztatóság nem viccmesélést jelent. Ide tartozik az "izgalmasság", az "érdekesség" is, a jó duma, és valóban a humor is.
2019. dec. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az alacsony lányok nem egy ember, hanem individumok sokasága. Nyilván van köztük olyan, aki szereti a magas pasikat, és van olyan, aki még nem. Sőt, olyan is van, akinek sokadlagos kérdés, hogy a pasi milyen magas. Most speciel magas barátom van (197 cm), ráadásul "csontos" is, ami ugye a gyakori népe szerint nem vonzó, és az ilyen pasiknak esélye sincs... Erdekes módon én mégis vonzódom hozzá. De volt 170 cm-es barátom is. A férfi nem csupán egy magasság... Ahogy a nő sem csak egy mell vagy fenék.
2019. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!