Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megtalaltam az igazit. -Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtalaltam az igazit. -Mit mondjak a “barátnőmnek”?

Figyelt kérdés

bővebben úgy érzem megtaláltam életem párját, csak az a gond, hogy kapcsolatban vagyok.

Ezt nem szeretném hogy a lány akit megismertem megtudja de a volt baratnom egyfolytában keres.

mit mondjak neki?


2019. dec. 3. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy rájöttél, meleg vagy!
2019. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Mond neki hogy majd hivod, most nem jó.

Ezt 3 héten at.

Aztán majd rájön ...

2019. dec. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Még ne hamarkodd el a dolgot, mert lehet, hogy akit te igazinak tartasz, az téged egyáltalán nem.
2019. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem vagy elégedett a mostanival...

Nem lenne korrektebb, ha ezt közölnéd vele? Miért hagyod ringatnia magát édes álmokban? Én közölném vele, hogy akadt más.

F.

2019. dec. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mármint kinek mit mondj? a réginek mondd az igazat, hogy megtaláltad az igazit, az újnak meg azt, hogy zaklat az exed, mert nem bírja elfogadni, hogy kiraktad, ezért telefonálgat, és persze ne vedd fel!
2019. dec. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt barátnőd. Nincs közötök már egymáshoz, semmit.
2019. dec. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A #4-esnek tökéletesen igaza van, a jelenlegi kapcsolatodnak már így is úgy is kaput ha érzelmileg is félrekacsintasz, csak idő kérdése. Legyél korrekt és zárd le.

Igazán korrekt akkor lennél, ha az újban sem egyből hazugsággal kezdenéd.

2019. dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondd h gratuláloklok a második helyezéshez!


Vagy kérd meg hogy vegyetek be egy kutyàt harmadiknak és szakítani fog veled. :D

2019. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 orton ***** válasza:
Honnan tudod h o az igazi par het utan? Az max 1 ev utan derul ki.
2019. dec. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!