Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti elmennétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti elmennétek egy szűrésre, ha a párotok külön kérné? Ő is csináltatna tesztet!

Figyelt kérdés

Voltam nőgyógyásznál rákszűrésen, a rákszűrés negatív szerencsére!

De hpv gyanut írtak a papírra.


Szóltam a páromnak, mondtam h csináltassunk tesztet! Ő is, én is!


Ő nem hajlandó! Mondván minek? Ha nálam baj van , akkor majd csináltat ő is.



2019. dec. 3. 20:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

ha nem fájdalmas és van időm, akkor minél előbb

ha fájdalmas, azért arra lelkileg kell egy kis erőt gyűjteni, de a betegség gyanújával nem tökölnék sokat

2019. dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33%
Férfinél HPV-re szűrni nem sok értelme van
2019. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Főleg hpv gyanu esetén!
2019. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
18%
Mindent meg lehet beszélni, egyik este legyen minden olyan a szexben amit én akarok és megcsinálom.
2019. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Szexben mindent megkap, amit csak akar.

Kvára zavar, h nem tud ennyit megtenni, h elmegy. Ez neki is jó lehet, h megtudja egészséges e v sem.

2019. dec. 3. 20:07
 6/18 anonim ***** válasza:

Szexeltek? Akkor 99%-ig biztos lehetsz benne, hogy ha neked van, akkor bizony neki is.

A HPV iszonyat fertőző és a gumi se véd ellene. Szóval ha éltek nemi életet, akkor ha az egyikőtöknek van, biztos van a másiknak is. Egyébként konzekvenciája nem igazán van, csak nálad. Ha te magas kockázatú törzsre pozitív vagy, akkor célszerű jobban figyelni a szűrésre. És ha ő pozitív, akkor mi lesz? Semmi. Kezelni nem lehet.

2019. dec. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonymousreview60 ***** válasza:

#2: Melyik HPV törzs esetében? Amelyik péniszdaganatot okoz vagy a végbélszemölcsöt okozónál nincs?


Kérdező: Kérte, mentem. Negatív voltam. Oltattam magamat.

2019. dec. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A péniszrák iszonyat ritka. És arra nincs szűrés, mint nőknél, szóval azt tudja tenni, hogy ha észrevesz valami nem odavalót a farkán, orvoshoz megy.

Ha alacsony kockázatú törzse van, ami szemölcsöt okoz, akkor sem tud mit csinálni. Lehet, hogy sosem jön elő. Ha meg igen, akkor tudják kezelni, addig mit kezdjenek vele?

Igen, olyan szempontból lehet lényeges, hogy ha negatív, akkor beoltatja magát. Csak hát ha rendszeresen szexelnek, nem valószínű, hogy negatív:D Egyébként pedig szűrés nélkül is lehet oltatni, ugyanis az újrafertőződést is gátolja meg a vírus eliminációját is segíti.

Egyébként én nagyon támogatom a szűréseket, de ezeknek még azelőtt van értelme, hogy két ember elkezd szexelni:D Fél év kapcsolat után (pláne, ha koton se volt) már kb minek? Oltást érdemes beadatni, de ahhoz meg nem kell feltétlenül a szűrés sem.

2019. dec. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonymousreview60 ***** válasza:
#2,4,6: A lelki nyugamatok megzavarására alkalmas tartalom következik: [link]
2019. dec. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van a párodnak. Amíg nem bizonyosodik be nálad, pénzkidobás az ablakon, ugyanis oep nem támogatja, remélem tudod. a másik dolog meg, hogy még akkor is felesleges mennie, mert úgysem tudnak vele mit csinálni, ha meg tünetmentes, akkor nem is akarják majd megcsinálni a szűrést. Engem pl. lebeszéltek, mivel nem volt tünetem, csak az akkori partneremnek korábban volt (ő kért meg), de az is más jellegű, ami nekem nem is lehetne, mert női típus. amúgy rengeteg féle van, szóval kár a fáradtságért, a lóvéért, és különben is, hónapokig el sem jutsz a szűrésre, mert nem kapsz időpontot. ha meg hónapokig kibírod gumival, kibírod azután is, megelőzve minden egyéb nyavalyát is egyúttal, nem igaz?
2019. dec. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!