Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Láttam egy minimum 7 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam egy minimum 7 éves kérdést amit megint felteszek (hasonlóan), Ki hogy vélekedik egy meleg/leszbi kapcsolatról és miért kell utálni őket?


2019. dec. 3. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vélekedek sehogy, hiszen egy hetero kapcsolatról se vélekedik az ember.


És utálni azt kell, aki ártott neked. Nem idegeneket.

2019. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4%

Senki nem utálja őket.

Azt utáljuk hogy hiába nem érdekel a téma, mégis erőszakkal lenyomják a torkunkon minden kúltúrális fórumon. Mármint mindenhol is, plakátok , filmek, játékok... Hiába nem akarom a szexuális életükről tudomást se venni, nem lehet.

2019. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hiszem az elavult általános felfogás tehet róla... És a vallás... Ez nem egy vallásellenes poszt! De mikor egy vallásos suliban rajtam kívül mindenki aláírja, hogy ne engedélyezzék a melegházasságot Magyarországon, és engem majdnem kirúgnak emiat... Az régen nem jó felfogás. A homoszexualitás nem bűn! Nem undorító! Nem szégyelni való! Ugyanolyan csodálatos emberek, mit az összes többi. Borzasztóan sajnálom őket, hogy ebben a maradi világban, ebben a maradi országunkban ennyit kell szenvedniük. Legyünk már elfogadóbbak!
2019. dec. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!