Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek kicsit el sikerült...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kicsit el sikerült érni, hogy figyeljen rám?

Figyelt kérdés
Megtetszett egy fiú, korábban láttuk már egymást,mindig köszönt nekem de nem ismertem, csak a nevét. Kb. 1 éve botlottam belé Facebookon és be is jelöltem, akkor elkezdett tetszeni és a többi közösségi oldalon is bekövettem és belájkoltam a dolgait. Ő egy idő után szintén elkezdte az én fotóim lájkolni.Sajnos láttam, hogy nem Magyarországon dolgozik már. Névnapján köszöntőürüggyel ráírtam és üdvözöltem egy általa kedvelt témájú (kikutattam h ezt szereti) képpel. Azonnal reagált és szóba is elegyedtünk, nagyon kedves és érdeklődő volt,vagy 1 órát dumáltunk. Utána neki mennie kellett, mivel én írtam rá, jót elbeszélgettünk, gondoltam hogy következőre ő fog. Sajnos utána nem keresett már és úgy vettem hogy nem érdeklem. Viszont az a fura h továbbra is lájkolja még a fürdőruhás képeim is és mindig megnézi hogy mit tettem ki instán a napomhoz. Esélyes hogy tetszem neki vagy nem? Hátrány lehet hogy az ideje nagy részét külföldön tölti?
2019. dec. 4. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem sok :/ Mivel magától nem keres, így nem nagyon érdekled őt. Az meg szerintem neki se tetszene, hogy ő külföldön, te meg itt Magyarországon. Könnyebb ott összejönnie valalivel, mint távkapcsolatban lenni.
2019. dec. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 StevenUp ***** válasza:
100%

Maradjunk annyiban hogy felrakott a polcára a többi közé... Majd ha szükség lesz rád akkor levesz mert elérhető lettél...

:D

2019. dec. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezer mas csajnak lajkolhatja meg a kepet, ez rohadtul nem jelent semmit...
2019. dec. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell dolgokat belelátni :D sok pasinak lájkolom én is a képét de semmit nem jelent :D
2019. dec. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 orton ***** válasza:
Persze h tetszel neki. De szoba se johettek egymasnak. Keress valaki mast. Max ha szabad leszel a jovoben es egymasba botlotok akkor hajra. Netes kapcsolatba meg ne old a fiatalsagod.
2019. dec. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!