Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elfogadható az ha nem szeretné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható az ha nem szeretném hogy a számba élvezzen?

Figyelt kérdés

Első barátnője vagyok a páromnak. Szex még nem volt, de orál igen. Viszont én az első alklomkor kijelentettem, hogy nem szeretném lenyelni.

Remélem nem tettem rossz benyomást így az első alkalommal.


2019. dec. 7. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Akkor köpd ki.
2019. dec. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy kézzel szeretném befejezni. Nem szeretem a számban érezni.
2019. dec. 7. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor csináld úgy. Ha nem tetszik neki, dobd. F
2019. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szexben nincs olyan, hogy kell vagy elfogadható. Azt csináljátok, ami mindkettőtöknek kellemes, nem csak neki vagy neked. Nagyon sokáig én sem engedtem senkinek sem a szájba élvezést és soha nem hagytak el emiatt, még a szexpartnerem sem, akiben ugye felmerülhetne, hogy ha már szex és nem kap meg mindent, akkor tovább áll. De nem tette, nagyon jól elvoltunk.
2019. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi olyan nagy dolog benne? Kiköpködni sokkal gusztustalanabb, ha még kézzel fejezed be mi értelme van? Azt magának is tudná. Bár ha első nője van, akkor lehet nincsenek túlzottan igényei.
2019. dec. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csináld úgy, ahogy neked tetszik :). Ha normális a csákesz , akkor nem fogja bánni ha nem akarod a szádban érezni az eredményt.

Viszont! Beszéld meg vele! Szólj neki, hogy szóljon, ha közel jár, mert lehet kellemetlen meglepetés lesz a vége.

Ha meg megsértődik (amire kicsi az esély) jobban teszel ha találsz egy normális megértő csákeszt. Van még a világban elég .

2019. dec. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor nyalogasd a zacsit,gátat és az ánuszát miközben kézzel befejezed! :3
2019. dec. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!