Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon tetszik egy 150kg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy 150kg körüli lány. Van itt olyan srác akinek volt már párkapcsolata jóval teltebb lánnyal?

Figyelt kérdés

Duci barátnőm természetesen volt de ilyen szép méretekkel rendelkező barátnőm még nem , kíváncsi vagyok az élményeitekre esetleges nehézségekre (repülőgépen dupla ülőhely stb).

Lányoktól is szívesen várok választ. KÖSZI :D



2019. dec. 8. 13:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
Hosszú távra ne tervezz vele, mert a szivroham és egyéb betegség a 150 kilobol adódóan hamar elviszi szegényt
2019. dec. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

1-es

Pont ezek a vélemények nem hiányoztak !

Köszi azért a "választ" ,természetesen tudom ,hogy a kövérség nem túl egészséges de nem jelenti az azonnali halált.

2019. dec. 8. 13:21
 3/20 anonim ***** válasza:
50%

96 volt eddig a max.

Esetleges nehézségek? Mondjuk a folyamatos leépülés. Ha még nem cukorbeteg, hamarosan az lesz, aztán szép lassan az érrendszere is tönkre fog menni, na meg az érzékelése is; aztán jönnek a szívproblémák, az izületi és egyéb mozgásszervi problémák, stb.

A legkisebb nehézség lesz ebben a kapcsolatban a dupla ülőheloy, meg az, hogy szex közben nem emelgetheted majd.

2019. dec. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

"de nem jelenti az azonnali halált"

Nem, tényleg nem. De attól, mert te szeretnél szemellenzővel élni, még bizony tény, hogy az extrémen elhízottak átlagéletkora jóval alacsonyabb, mint a BMI 40 alattiaké. Ráadásul az elhízás növeli a rák és az Alzheimer-kór kockázatát.

2019. dec. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%

1es vagyok


Nem sértésnek írtam, de fel kell készülni erre. Aki fiatalon 150+ nem valószínű hogy sokáig él.

Vagy jön a lassú szenvedés. Cukorbetegség, végtaglevágás, vakulás

Főleg ha olyan barátot fognak ki aki még hizlalja is, mert beteges perverziója a kövér nők

Idővel meg gondozhatod mert magatehetetlen


Egy 170 centis nőn a 150+ kóros már

2019. dec. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%

Egyik pasim exe verte a 150 kilót azt akarta h én is legyek dagadt hájas disznó

Nem szerettem annyira h hozzak 100 kilót

Szóval ki dobtam

N

2019. dec. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Láttom pont olyanok írtak akiket megkérdeztem , jahh nem ...

Végtaglevágást meg egyéb extrém eseteket hagyjuk !!!

2019. dec. 8. 13:35
 8/20 anonim ***** válasza:
40%
Miért is nem fogy le? El ne kezd a "genetika" meg "hormonális" hazudozást mert nevetségessé teszed magad. A helyzet az hogy a kövéreket az élet minden területén brutálisan diszkriminálják, mert egészséges ember egyszerűen nem akar a társaságukban lenni. 150 kilóval meg már gyakorlati nehézségek keserítik az életét az embernek a diszkrimináción túl is. Miért jó másodrendű polgárként élni?
2019. dec. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

8-as nálad azért vannak bajok.



Nagyobb baráti és szociális hálója van mint nekem. Nem látszat barátai vannak , sőt bíztos amiatt lett vezető a munkahelyén mert vele szembeni diszkriminációt kompenzálja a munkehely.

( Tézised szerint én mint sportos/ízmos srác elsőrendű polgár vagyok, diszkriminációktól mentes ...)



Genetika márpedig létezzik ha életedben is sportoltál volna versenyszerűen ezt tudnád (értendő ez csontozatra, ízomzatra és megannyi másra).


Hormonális része miért is ne létezne pajzsmirigy mond valamit ?!

2019. dec. 8. 14:08
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem jó ötlet, de csak ha tényleg, nem a súlya és a kövérsége iránti fétisből szereted. Az én barátnőm is ilyen kövér, sajnos érzékelem ennek a hátrányait, de amíg van szeretet addig tulajdonképpen megéri. :)
2019. dec. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!