Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Nagy mell + nagy fenék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nagy mell + nagy fenék?

Figyelt kérdés
A legtöbb pasinak ez tetszik, nekem átlagon felül van mindkettő de mégse tetszem a fiúknak mi lehet a baj? Testalkat normális, magasságom nagyon alacsony (145 cm) . Szerintetek a magasságommal van a baj? 18 L

2019. dec. 8. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Hány kiló vagy? Hogy oszlik el rajtad?
2019. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mutasd magad.
2019. dec. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A külső még nem minden - a kisugárzás is számít, milyen képest sugallsz magadról. Ha egy befele forduló, "ááá hagyjon már mindenki békén" képet akkor az nem inspirál senkit hogy kezdeményezzen.
2019. dec. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

Mindenkinek más tetszik, más az ideális. Nem akarok és nem is tudok mások nevében beszélni, de nálam valóban a magasság lenne a probléma, nálam sokkal alacsonyabb vagy sokkal magasabb lányok nem igazán jönnek be.

De hát nekem a szemüveges lányok sem szimpatikusak, szóval ebből aztán nagy következtetéeket ne vonj le :D

Az is lehet hogy a személyiségeddel van valami probléma vagy csak szimplán nem találtál eddig olyan pasit, akinek ez a testalkat vagy stílus tetszene. 19/f

2019. dec. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez amit leirtál nagyon bejön!

Mármint a nagy popsi (ha nem lapos), és a szép mellek!

Én nagyon fenékpárti vagyok, ha az rendben van, bőven elég a kisebb cici is, de persze ha mind a 2 jó, az csak hab a tortán 😉


33/F

2019. dec. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Pont azért nem jön a nagy ő, mert a külsőddel túl sokat foglalkozol. Fogadd el magadat olyannak amilyen van és minden fog jönni szépen magától.
2019. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos lennél :)
2019. dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát ez nem elég, ezzel a setuppal nálam még lehetne jó de nagyon rossz is, bőr , haj, szem sokat számítanak pl sztem
2019. dec. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eddig hány privátot kaptál?
2019. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!