Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hosszas előjáték után normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszas előjáték után normális az hogy lelankad a vesszőm?

Figyelt kérdés
Hosszas kényesztetés után már bárhogy is próbálom nem tudok behatolni, mert elvesztem az erekcióm, nem elég kemény, vagy ami rosszabb teljesen lelankad, barátnőmmel már két alkalommal próbáltuk és másodjára is ugyan ez a szituáció, előtte kemény meg kifele durran a vitorlám, de mire oda kerül a sor már nem, és most már ez elég ciki mindkettőnknek, mondtam neki az előző alkalommal is hogy úgy érzem túl sokáíg tart az előjáték és emiatt szinte el is megyek, most épp a behatolásnál mentem el. Szinte egésznap fogdossuk, egymást odalent is és egésznap sokat áll a vesszőm, így úgy gondolom hogy nem velem lehet a gond, hanem mindez miatt.

2019. dec. 9. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus férfi, egyből csak berakná, a nő élvezete abszolút nem érdekli, csak a magáé.
2019. dec. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jóból is megárt a sok, így az előjátékból is.

Az előjáték során annyi inger éri és olyan hosszú ideig, hogy "belefárad" és leereszt a rugója.

Most majd jönnek a válaszok, miszerint ők órákon át bírják jó keményen. Lehet, nem vitatom, de Te nem bírod.

F.

2019. dec. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, nem olvastad, hogy a kérdező hosszas előjátékot írt?
2019. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért, de rögtön le kell oltani az embert, és biztos nincs bennem semmi jó indulat, csak magamnak akarok örömöm okozni. Nem, itt nem erről van szó, hanem eddigi sexuális viszonyaim közül ez most a leghosszabb előjátékos és először magamat okoltam, de másodjára is ugyan ez a szitu,és még ha itt aktus előtt egy 10 vagy 15 perces előjáték lenne,szerintem nem lenne ez a probléma
2019. dec. 9. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:

A hosszas előjáték jó dolog - ezt ne hagyjátok el!

Behatolási problémát okozhat az is, ha a partnered fél a behatolástól (hogy fájni fog) és e miatt tudat alatt összeszorítja a hüvelyizomzatát, úgyhogy csak szépen gyengéden, fokozatosan.

Az erekcióddal fizikai gond nincs, inkább mentális. Félsz, hogy nem tudsz teljesíteni és az e miatt félelem okozta stressz visszadobja a libidót. Átmenetileg használj egy rövid időre potencianövelőket, az megoldja a problémád :) Ha már látod, hogy azzal megy, akkor csökkentsd a dózist és menni fog a nélkül is.

2019. dec. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!