Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk! Mit csináljak nyilvános...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mit csináljak nyilvános helyen hogy a párom annyira beinduljon hogy mar ne birjon magaval?

Figyelt kérdés
Ti mitol indultok be nagyon? (Lány vagyok)

2019. dec. 9. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Fogyjál le. Mosakodj meg. Szőrteleníts.
2019. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mar mindegyik megvolt
2019. dec. 9. 17:21
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Dugd be az ujjad a puncidba aztán húzd el az orra előtt. Ha ettől nem indul be, akkor inkább csajod van! :D
2019. dec. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Ez nem szép dolog , ugye tudod?

De amit szeretek csinálni, az az, hogy az ölembe ültetem a csajt, akár egy elhagyatott padon, (velem szembe) és a nyakát csókolgatom... Így a melle pont nekemnyomódik, a haja is simogat, a fülembe is nyög, szerintem nagyon izgi, próbáljátok ki:D

2019. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
az én vágyaim nem egyenlők a párodéval
2019. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Adj neki egy csókot és búgd a fülébe, hogy be vagy indulva és mond meg neki ne várjon hazáig azonnal tegyen magáévá és fogd meg neki a nadrágon át. Kb. ennyi (egyébként mindenki másra indul be, da az általában inspirálja a férfiakat, ha a párjuk kívánós).

Ezt viszont csak akkor tedd, ha tényleg ott és akkor szeretnéd vele, ha csak húzni akarod akkor egy idő múlva kontraproduktív lesz mert azt fogja hinni csak szívatod, ami visszaüthet.

2019. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Mond neki, hogy akarod. Itt és most.
2019. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Nyilvános helyen akarsz dugni vele, vagy nyilvánosan szeretnéd leégetni a pasit?
2019. dec. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!