Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns Hölgyek, ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns Hölgyek, ti mit szólnátok ahhoz, ha egy férfi az anyagi szolgátok lenne?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint a férfiak arra rendeltettek, hogy a Nőket szolgálják az élet minden területén. Ehhez természetesen hozzátartoznak az anyagiak is. A férfi dolga, hogy biztosítsa a Nő gondtalan, kényelmes életéhez szükséges feltételeket.


Nem vagyok lúzer, sikeres, tanult, jó megjelenésű férfi vagyok, nem csak így tudnék Nők közelébe férkőzni. Mégis kimondottan izgatna, ha egy Nő anyagi szolgája lehetnék, akinek fedezném a kiadásait, vásárolni, szórakozni vinném.


Vannak itt olyan Hölgyek, akinek van ebben tapasztalata vagy esetleg vágynának erre?


A komolytalan és hímsoviniszta hozzászólók kérem tartsák magukban véleményüket!



2019. dec. 9. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem vagy lúzer csak idióta xd
2019. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
(És akkor a nők elkezdtek tömegesen privátot írni...) :D
2019. dec. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Domináns vagyok.


Kényelmetlen lenne ha mindent ő állna.

2019. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
smpixie oldalon rengeteg ilyet találhatsz ha ez a fétised
2019. dec. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Tagadják, de akár sub akár dom elég valószínű hogy vagy így vagy úgy de az leszel egy kapcsolatban :D
2019. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
19%
Engem eltarthatsz
2019. dec. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

En ugyan sub lany vagyok de talalkoztam mar 1-2 hozzad hasonlo ferfival. Nekem pl ez nagyon kellemetlen erzes lenne, de biztos van sok olyan no aki izgulna erre. Viszont vigyazz ezzel, konnxu sajnos emiatt a vagyak miatt kihasznalni valakit. Valahogy tudskold ki hogy mi izgatja a not akivel ismerkedsz. Ne a penz miatt hasznaljon ki, hanem ot is az izgassa hogy te tepersz es szolgalod ot. Es ennek csak egy resze az h tenylegesen anyagilag tamogatod is de nem ez a hangsulyos. Szerintem altalanossagban ha egy no nem is dominans, akkor is elvezi ha a pasi a tenyeren hordozza es altalaban ezt szoktak szeretni es el is fogadjak. ‘Mi’ vagyunk kevesebben akiket zavar ha sokat koltenek rank. Nekem parom h dominans es jo anyagi helyzetben van, szeretne nekem mindent megadni es elkenyeztetni stb de nekem rosszul esik ha valami draga helyre akar vinni vacsorazni vagy draga ajandekot vesz nekem. Pedig mondta mar tobbszor hogy neki ez oromet okoz ha elkenyeztethet es jo erzes neki de ezt meg egyelore nem tudtam igy ilyen mertekben elfogadni ugymond. De puhitgat:D

Szoval en drukkolok neked, biztos talalsz olyat akinek ez tetszik, ez nem olyan extrem fetis szerintem

2019. dec. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyan dolgozom, de küldhetsz még mellé pénzt. Sosem árt egy kis plusz. :D
2019. dec. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A pénz nem inkább a domináns fél eszköze, mint hatalmi szimbólum?
2019. dec. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És ehhez neked kell hogy a lány dominánsan is viselkedjen?
2020. febr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!