Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A külsőn kívül még mi az ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külsőn kívül még mi az ami fontos lehet az ilyen webkamerás munkához?

Figyelt kérdés

Egy ideje elkezdett érdekelni hogy kipróbáljam magamat egy olyan webkamerás oldalon mint pl a chaturbate.com.

14-15 éves korom óta modellkedek így a külsőm úgy érzem meglenne hozzá.

Ősszel elkezdtem egyetemre járni így a suli anyagi részében is tudna ez segíteni nekem.

Azt még nem tudom hogy egyedül vagy fiúval csinálnám,de úgy tudom partnerrel több lehet a nézettség.

Persze nyilván akkor két felé oszlana az amit ezzel keresnénk.

Viszont nem tudom hogy a jó külső mellett mik azok amik fontosak lehetnek hogy működjön ez az egész és nézettség is legyen?

Tudok magamról mutatni pár képet ha valaki igényli,de olyan is írhat aki már próbált ilyet és van tapasztalata ebben.


2019. dec. 9. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Személyiség és jó kommunikáció ami még nagyon fontos. Ne legyél kamera előtt ideges, meg ne legyél buta se. Írjál rám és szívesen adok priviben tanácsot.
2019. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Merészség, jo szexuális fantázia, érzelmi empátia, tudja jol lökni a szöveget, miközben "érzi" a partner izgalmi szintjét. (Képek természetesen érdekelnek.)
2019. dec. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Merészség, jó hang, magabiztos, "kedvesnek tűnő " hozzáállás.

Én inkább fogyasztó vagyok ez ügyben, nem sokat nézem őket, engem az izgat a legjobban, ha látszik hogy élvezi amit csinál. Nem szégyenkezik, esetleg még kiszól a nézőihez és bíztatja őket is (no ilyen nincs , hátba most lesz :P)

2019. dec. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

most nem azért mondom de nem kell azonnal szexre gondolni, csomóin keresnek rendes pénzt olyan oldalakon mint pl. a twitch teljesen vállalható dolgokkal, zene, éneklés, rajzolás, utazás, mukbang, cosplay satöbbi.


a legfontosabb a személyiség, akár szexuális a dolog akár nem, alapvetően szórakoztatóipar, ahol marha nagy a konkurencia, ezért is beszélni nyelveket is.

kell, hogy odafigyelj a közönségre, ugyanakkor ne add magad olcsón, legyen benned tartás.

2019. dec. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Angoltudás, kommunikáció :)


Megmutatod magad? :)

2019. dec. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mikeXxX ***** válasza:
Ja persze jó pénzért megmutatod magad itt valakinek 😂 !
2019. dec. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó szexuális fantázia és nyitottság, hogy olyan témákban is tudj nyilatkozni és szórakoztatni, amik esetleg számodra ismeretlenek és szokatlanok.

Ne feledd, ezeket az oldalakat gyakran olyan emberek látogatják, akiknek olyan titkos fantáziájuk, fétisük van, amiről sehol máshol nem mernének beszélni. És sokszor ők fizetik a legtöbbet.

Fontos, hogy megértően, elfogadóan állj ezekhez az emberekhez és mindezt értelmes angol nyelvtudással add elő. Ha tudsz esetleg további idegen nyelveket is, az nagy előny.

Kell még jó vastag bőr és kritika tűrése is, mert akárhogy nézel ki, lesznek olyanok, akik bunkók lesznek veled és nem szabad, hogy ez elkedvetlenítsen.

2019. dec. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!