Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexpózok? Férfiak, mit is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpózok? Férfiak, mit is vártok pontosan?

Figyelt kérdés
Mindig panaszkodnak a pasik hogy a nők nem elég aktívak az ágyban. Mondanátok olyan pózokat ahol a nő mozog? (Lovaglón kívül)
2019. dec. 10. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem a mozgás a lényeg. Hanem az aktivitás.
2019. dec. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem arrol van itt szo, hogy egesz testtel teperni kell, hanem ölelessel, csokokkal, pici mozgassal legyen benne az egeszben,ne csak kb passzivan elje meg.
2019. dec. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
aktivitás,ott a pont!
2019. dec. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

exemnél még lovagló pózban is én mozogtam khm :D

szóval fadarab level 100 :D


nem csak a mozgás számít, nem csak attól leszek aktív, mert épp lovagolsz, vagy sz0psz


F

2019. dec. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Aktivitás, és kezdeményezés, vágyak kimutatása kommunikálása egy kis kacérság, pajzánság...vagy néha csak úgy "szolgálja ki magát, vegye el amire vágyik" hidd el ezek után 100-szor aktívabb férfit kap :)
2019. dec. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hmm oké akkor félregondoltam. Akkor azt irjátok le mi számit aktivitásnak, mit várnátok a nőtő miket csináljon miközben ti dugjátok?
2019. dec. 10. 12:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod mozgatni a csípőd, rásegíteni, misszionárius pózban is.
2019. dec. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szinte minden pózban tudsz egy kicsit mozogni, hátulról is tudod rátolni, szemből is mozgatni kicsit a csípőd.

A szex egyébként nem elvárás, hanem örömforrás, úgyhogy ne megfelelni akarj, hanem csak engedd el magad és élvezd ahogy neked jól esik.

2019. dec. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljes átélést. Sajnos sok nő (tisztelet a kivételnek!!!) nem éli meg a szexet. Hátra dől, szét tett lábbal, és történjen aminek történnie kell. Ez inkább lelombozó. Igenis legyen nő, vegye elő a férfi farkát, ne csak célozgasson, hogy szeretne valamit. Legyen ő is 100%ban részese a szeretkezésnek. Mutassa ki a vágyait, érzéseit.
2019. dec. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már olyan barátnőm is aki csak feküdt az ágyon , mint egy darab deszka és azt várta , hogy mikor leszek készen !!! De volt olyan is , aki mert kezdeményezni is és ezzel nem azt akarom mondani , hogy nekem esett , vagy le rohant , nem , csak szép gyengéden , olyan igazán nőiesen tette mind ezt úgy , hogy a tudomásomra hozza , hogy a részéről mehetne a dolog ! És amikor én kezdeményeztem , akkor szintén jelezte mozdulataival , mosolyával , hogy semmi akadálya ! Nos én ezzel a barátnővel éreztem jobban magamat !
2019. dec. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!