Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hüvelyi orgazmus? Ez az lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelyi orgazmus? Ez az lenne?

Figyelt kérdés

Még sosem volt hüvelyi orgazmusom, de néha szoktam ilyen pisilési ingert érezni. Itt sokszor azt olvastam hogy ez lenne az orgazmus előjele?

Attól félek hogy tényleg bepisilek, az kellemetlen lenne basszus. Szerintem ez nálam inkább a hólyaggal kapcsolatos, nem az orgazmussal

Azt észrevettem már, ha nem pisiltem szex előtt már rég akkor jobban élvezem. Elég fura. Viszont így tényleg arra gondolok hogy bepisilnék ha nem állnék meg abban a pillanatban. Ti erről mit gondoltok?


2019. dec. 10. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Több minden okozhatja a vizelési ingert (pl. a hímvessző a hüvely falán át nyomja a húgyhólyagot), szervi de mentális oka egyaránt lehet.

Ne tarts attól, hogy bepisilsz, engedd el magad. S ha bepisilsz akkor mi van? Rengeteg férfi vágyik a "spirccelős" orgazmusra. Mond el a partnerednek, hogy ne lepődjön meg, ha közben lehet spriccelsz - ha azt látod tetszik neki a gondolat akkor hajrá, engedd el magad és élvezd az erotikát!

2019. dec. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De a spriccelos orgazmus es a bepisiles ket kulon dolog:D ezzel csak ennyi a problema
2019. dec. 10. 18:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, mi a különbség, mikor még egyikbe se volt részed?!
2019. dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!