Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, cink onkielegiteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, cink onkielegiteni?

Figyelt kérdés
Ma hallottam ezt egy igen erdekes 19 eves lanytol. Szerinte onkielegiteni cink es neki mindig van aki kielegitse. Mit szoltok ehhez, lanyok?
2019. dec. 10. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
inkább az a cink hogy 19 évesen mindig van aki meghúzza őt
2019. dec. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

fhuu haggyadmá.

neki sincs mindig CINKos társa... haha.

2019. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
:DDDD ez egy idiota mar bocsanat. Te meg ne vegyel mar fel minden hulyeseget amit random tinik mondanak
2019. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem veszem fel, fiu vagyok😂 csak felhaborito, hogy vannak ilyen bekepzelt alalkok
2019. dec. 10. 22:12
 5/14 anonim ***** válasza:
Nagyon naiv vagy, ha mindent elhiszel, amit a nagyszájú tinilányok mondanak.
2019. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mi az hogy naiv? Allitsal mar magadon
2019. dec. 10. 22:15
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Jo megnyugodtam. Meg akar igaz is lehet ha csinos a lany. Pl nekem is mindig lenne aki kielegitsen ha igy nezzuk. Mas kerdes h nem elek a lehetoseggel. Eskuszom sokszor jobb egy maszti mint felszedni valami idiota pasit/not:D ha ilyen sokan elegitik ki valoszinuleg nagy resze eleg selejtes lehet ezeknek. Raadasul lelkileg is megterhelo szerintem ez egy nonek ill a nemi betegsegekre is sokkal nagyobb az esely. Nem vagyok egy konzervativ tipus, nem teszek kulonbseget no es ferfi kozott szerintem egy no ugyanugy szexelgethet ha akar, nincs ezzel baj. Viszont nem mindegy azert h mennyire surun valtogatja a partnereit. Nekem pl egy ferfinal is visszataszito ha ossze vissza kefel minden idiota novel. Azert legyen egy szint erted..
2019. dec. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Drága bogaram,


Naiv szó jelentése: Ártatlanul hiszékeny (személy), aki természete vagy tapasztalatlansága miatt mindent könnyen elhisz.


Amúgy mit hittél, mit jelent? :D

2019. dec. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nagyképű, beképzelt és vagy hazudik, vagy idióta. A maszturbáció nem bűn, hanem a legjobb útja hogy felfedezd, megismerd a saját testedet, reakcióidat.

Had idézzek Veres professzortól. Az emberek 96%-a maszturbál, a maradékból 2% impotens, a másik 2% meg úgy hülye ahogy van :)

2019. dec. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Na hat en is erre akartam kilyukadni. Nem az volt a felhaborodasom targya, hogy hany partnere van (bar az is nagykepu allitas) de mi az, hogy CINK? Komolyan mondom, felbasznak az ilyen hulyek. Meg az ilyen naivozo ertelmi fogyatekosok
2019. dec. 11. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!