Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ilyen lehetséges?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ilyen lehetséges?

Figyelt kérdés

hogy ha nagyon ritka a szex akkor a p.citok "hozzászokik" hogy nincs szex.


Mi ritkán kb. 6 7 havonta szexelünk egyszer, hiába van simogatás esténként..meg orál( de nem orgazmusig). Azt mondta barátnőm h a teste és p.cija "megtanulta" h ne kívánjon és "türtöztesse"magát..


2019. dec. 11. 08:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem még nem fordult elő
2019. dec. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
simán nem izgul fel
2019. dec. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán ha nincs senkim akkor imegoldom magamnak bár nem vagyok annyira kivános minnt ha van kapcsolatom
2019. dec. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő nem kíván téged,vagy valami gondja van.Én ha nincs partnerem elvagyok szex nélkül.Ha van, akkor viszont minél gyakrabban csinálnám.Ha csak hozzám ér én már felizgulok.
2019. dec. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért 6-7 havonta? Kemény....
2019. dec. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mert nem bírom sokáig és ez zavar illetve a munkarend sem jó.
2019. dec. 11. 09:53
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon kevés...ha fiatalok vagytok, ez a szám egy normális párkapcsolatban számomra elviselhetetlen lenne... de ha nektek ez így megfelel, akkor természetesen minden oké!
2019. dec. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kizárt! Asszonykádat más kezelgeti.
2019. dec. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nalamez tenyleg igy van. Ezt tanusithatom hogy letezik. Mondjuk meg ilyen kapcsolatban nem voltam de en ha szingli vagyok akkor az elejen nagyon nehez, kivanos vagyok stb de par het utan (4-5) hozzaszokok az allapothoz es csokken a libidom, nagyon ritkan tor ram az a hatalmas szexelhetnek, szinte alig. Teljesen jol megvagyok egyedul. Viszont! mikor van valakim akkor megugrik a libidom es rengeteget szexelek es nagyon kivanom allandoan. Szoval ilyen tenyleg letezhet:) probald jobban felizgatni, felcsigazni. Ha meg simaogazod is akkor be kene induljanak a dolgok. Probalj kedveskedni neki valami extra estevel. Furdo masszazs gyertyak kis bor. Hatha beindul:)
2019. dec. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Beindulni beindul de olyan mintha visszafogná magát mert tudja h úgyse lesz semmi..
2019. dec. 11. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!