Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, előfordult már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, előfordult már veletek, hogy egy nő hangjára beindultatok, olyan volt mintha a hangja simogatta volna a farkatokat?

Figyelt kérdés

2019. dec. 11. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. dec. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

igen volt egyszer

de akkor mélytorkozva rezegtette a hangszálait :D


viccen kívül, hangra nem nagyon izgultam, de volt akire felfigyeltem ilyen miatt

2019. dec. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult már, hogy nagyon izgató hangja volt egy lánynak számomra, de hozzá érzelmi kapcsolat is fűzött. :)
2019. dec. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Fizikailag ilyen simogatósat nem hiszem, hogy érez valaki (ha meg mégis akkor jó szerencsés). Tud egy szép női hang tetszeni, sőt akár még fel is izgatni.

Az előttem szóló jól mondja, érzelmi kötődés még jobbá teszi :D

2019. dec. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze átvitt értelemben értettem, de szerencsére átment a lényeg :)
2019. dec. 11. 14:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt, hogy egy nő hangja tetszett, nagyon.
2019. dec. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha indiánok lennénk, a páromat Csobogó Pataknak hívnák. Engem meg (szerinte) Álló Faroknak, de ez nem tartozik a tárgyhoz. :-))
2019. dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem meg fütty imrének :333

Xddd

Ám lány vok, csak vicces

2020. júl. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel az Álló Faroknak van némi pejoratív felhangja, azóta a Dugós Puskánál maradtunk. :-))
2020. júl. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!