Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen a szex 1 arab férfival?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szex 1 arab férfival?

Figyelt kérdés
2019. dec. 11. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
ki ROBBANÓ élmény :D
2019. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Nekem regi jó barátnőm került velük eksönbe .Egyikük afrikai arab másik algériai , meg volt egy spanyol fazon is . Az volt a közös bennük hogy a folyamatos kamu szöveg után a hálóban tanga le szopatni akartak es koton nélkül betenni . Ez volt a fantasztikus teljesítmeny . Azért nem tettek semmit mert Mohamed tiltja a bula nyalását , erre hivatkoztak .
2019. dec. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tartják a "kulturális" hagyományaikat akkor nem fogod visszasírni 2.-nak. Nem egyformák persze, vannak teljesen normálisak is köztük, de a többségük sokszor erőszakos, követelőző, a nőt tárgynak tekinti, az európai nőket meg k...nak nézik azt gondolván a saját örömük miatt vannak.
2019. dec. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De ha kedvesen viselkedik egyébként és egyáltalán nem agresziv, sőt nagyon romantikus akkoris agresziv lehet szex közben??
2019. dec. 11. 22:21
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól még lehet agresszív akció közben.
2019. dec. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Jezudom nyugodjatok mar le:D ember fuggo h ki mennyire agressziv ne mondjuk mar az egesz nemzetre hogy tertorista vadallatok...

en ‘csak’ felver sraccal voltam, a szex nem volt olyan jo, valahogy nem illettunk ossze anatomiailag, nem tudom ez minek volt koszonheto de massal nem tapasztaltam (kellemetlen erzes volt a szex pedig nedves voltam esnem volt hatalmas farka, semmi extra). Ill korbe volt metelve ami lehet h okozhatta ezt az erzest. Sot en azt gondolom ez okozta. Nekem kifejezetten nem tetszik az ilyen penisz kulsore sem es kezzel se nagyon lehet normalisan ‘verni’ (max egy liter sikositoval) ami nekem fura erzes:D de amugy maga a srac nagyon kedves volt es par honapig talalkozgattunk mindig normalis volt es soha egyszer sem agressziv (pedig ugye o otthon az arab apukajatol megkapta az ottani nevelest stb)

2019. dec. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Én kint tanultam egyetemen, volt thai, japán, kínai, arab, és afrikai barátom is.

Egyiknek sem volt más a farokmérete, a négernek pont ugyan olyan farka volt mint a magyarnak.

A legodaadób a japán volt, de a legjobb szerető, és a legnagyobb szexuális kultúrával megáldott emberek a németek és a magyarok!

2019. dec. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kisördög1 ***** válasza:
82%
Lehet szépíteni, de a "kultúrájukból" adódóan nem tekintik egyenrangúnak a nőt, az ott alárendelt és csak azért van hogy mindenben kiszolgálja a ffi igényeit. Lehet hogy annyi ragadt az Európában tanulókra hogy nem rohannak le egyből, de elöbb utóbb ki fog jönni a vérük.
2019. dec. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sz.r. Mivel náluk a szex tabu , nincs szexualis kultúrájuk es a szexhez kapcsolódik csomó buntudat , ceremónia .

Milyen lehet a szex olyan emberrel akinek a kutltúrája tiltja a szexet es nem tudja felfedezni a testét és a másikét ?

Eleg kezdetleges primitiv szinten van .

Csak a szajukat verik , es folyton ki vannak éhezve , minden a szexet juttassa eszukbe , ezert a nö a labujjait se mutathassa , mert mivel erre nem szabad gondolni ez obszedalja öket

2019. dec. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyenek illuzioid.

Kicsi cerka, ostoba tabuk és a gyenge teljesítmény kompenzálása primitív agresszióval.

De ha nem hiszed, hajrá, tanulj a saját károdon

2019. dec. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!