Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a jó a szexben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó a szexben?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok, sokszor volt már részem szexben, több férfival is volt tapasztalatom, volt 2 komoly, néhány évig tartó kapcsolatom és volt pár egyéjszakás kalandom, de én akkor sem értem, miért forog ekörül a világ, miért olyan nagy szám, szerintem semmi extra, sőt sokszor inkább nyűg.

Néha nagyon kívánom, de az nem hiányzik, hogy 2-3 naponta vagy akár minden nap szexeljek. Valahogy nem hoz lázba, főleg egy hosszú nap után.

Az, amikor konkrétan dugnak, nem rossz érzés, de nem is annyira jó. Többnyire semleges. A csikló izgatása bármilyen módon, az nagyon jó, és amikor elélvezek, az is, de csak pár pillanatig tart és ennyi. A szex kölcsönös örömszerzés, én is leszopom a férfit, de nem szeretem, nagyon nem. Általában úgy vagyok vele, hogy azért a pár örömteli pillanatért, amikor ő nyal, nekem nem éri meg leszopni.


2019. dec. 12. 12:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Hú, fura vagy!
2019. dec. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Oké.
2019. dec. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Mert még nem volt olyan partnered akivel el tudtad volna engedni magad és az írásod alapján tele vagy frusztrációkkal és gátlásokkal. Csak sajnálni tudlak.
2019. dec. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ami jó benne az:

-a fizikai élvezet

-a mentális élvezet. Az hogy ott vagy valakivel akivel a legbensőségesebb a kapcsolatod. Legalább is normál esetben ezt érezheted szex közben. Erre mondják azt hogy a megfelelő partner.


(a hangsúlyok tolódhatnak vagy a szempontok eltorzulhatnak a végletekig de ez a két fő faktora van)


Az már más kérdés hogy ez 25-30 szorosára lett felfújva a tényleges méreténél.

2019. dec. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Ha úgy érzed, valami nem éri meg, akkor ne csináld! Semmi sem kötelező.
2019. dec. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest, hogy nem élvezed a szexet, az írásod alapján, csak kapható vagy egyéjszakás szexre.
2019. dec. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Akkor ne csináld. 🤷‍♂️ Nem kényszer a palacsinta evés.
2019. dec. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, egy nő jobbik esetben érzelmes, és abból indul ki a szexuális vágya is. Nem olyanok vagytok mint mi férfiak, nem olyan egyszerűen jöttök izgalomba. Szerintem neked fogalmad sincs arról, hogy mi okozna számodra igazán örömet, talán a saját tested sem ismered ilyen szexuális szempontból még, nem hogy más fel tudjon izgatni téged. Neked talán egy nagyon szerelmes együttlét kellene, egy olyan partnerrel, aki iránt tényleg tudsz valami olyan erős vágyat érezni, amitől mindig feláll a hátadon a szőr, mert annyira kívánod és bizseregsz tőle.

Az hogy neked a csikló izgatás nagyon jó, az egy eléggé alap dolognak számít. Én is tudom, hogy melyik a farkamon a legérzékenyebb pont, amitől legjobban élvezek, ha izgatom (makk alsó része). Ettől még tudom, hogy megbolondulok attól, ha egy nő a tarkómat simogatja meg úgy beletúr a hajamba hátul, vagy ha a belső combomat cirógatják (attól szokott tipikusan a here felkúszni az alhasba), emellett jó érzés, ha a hátamat simogatják, vakargatják.

2019. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

Még jó hogy egy csapat férfi után mondod hogy nem olyan jó. Szerintem inkább csak unod a szexet. Keress egy hobbit amivel lefoglalod magadat. Vagy ismerkedj kicsit más berkekben hátha hozzád passzoló partnert találsz. 25 évesen pedig az ember inkább már nő mintsem lány, tehát feltételezem éretlen is vagy egy kissé. Nem tudod elengedni magadat, fejben nem vagy az ágyban.

Vagy csak dicsekedni akarsz hogy hány férfinek voltál meg?

2019. dec. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

Hűha még ilyen negatív hozzáállást se olvastam

Valószínűleg még nem voltál Igazi FÉRFIVAL

Eddig csak olyanokkal voltál akik a lyukat látták benned nem a NŐT...

Sajnállak


26N

2019. dec. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!