Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúkák, nektek milyen szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúkák, nektek milyen szexuális vágyatok/fantáziátok van, amit nem tudtatok még kiélni?

Figyelt kérdés
Vagy csak nem mertétek mondani egy lánynak?
2019. dec. 12. 18:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Sokszor leírtam már, kaptam érte hideget-meleget. Már meguntam.
2019. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%
Milyen lánynak?
2019. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
Durva femdom, sissyfication, bukkake, kikötve lenni hosszú ideig, pisi, ilyenek
2019. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Domináns lany, aki alaz is engem
2019. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Popsiba csinalni vagy hármasozni két csajszival ,bdsm....
2019. dec. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

Hát, ez már megtörtént, de ez volt.

Mindenben az első lenni. A szájának, a puncijának és a popsijának is elvenni a szüzességét.

2019. dec. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Kinyalni a nőt, miután teleélvezte egy másik férfi, aztán én is szexelnék vele. Partnert viszont nem lehet találni az ilyen fantáziára :-(((
2019. dec. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
54%

Egy fincsi kis DDLG kapcsolat egy kimondottan fiatal lánnyal.

48+Ffi

2019. dec. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
43%

Két dolgot tennék hozzá a kérdésedhez: ha nem mondod egy lánynak hogy mire vágysz, akkor magától nem fogja kitalálni, így azt sem tudod meg, hogy benne lenne-e.

A másik, hogy ne a perverzióddal kezdj az ismerkedésnél, előbb ismerd meg, érd el hogy kölcsönös vonzalom legyen. Egy kiegyensúlyozott kapcsolatba nagyon sok minden beleférhet - pláne ha te is megadod a partnerednek azt amire ő vágyik.

2019. dec. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

Nekem sok ilyen vágyam van amit még nem teljesen éltem ki, vagy legalábbis nem olyan személlyel akit szerelemből szerettem volna. De egyébként nem hiszem, hogy el merném mondani, ha alakulna most egy kapcsolatom, esetleg akkor, ha már jelentős idő eltelt és megvan a bizalom.


F

2019. dec. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!