Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire befolyásolja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásolja a nőket, hogy a pasi milyen finom és gyengéd a szexben? Számít ez ha arról van szó, hogy engeded-e popsiba?

Figyelt kérdés
Vagy mi alapján döntöd el, hogy kéred-e oda is?

2019. dec. 12. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nyilván, ha nem képes érzelmes szexre, hanem csak kúrni tud, mint a nyulak, akkor a közelébe nem engedem. De ha pár szex alatt megismerem annyira h tudom, h óvatos és figyel rám, megàll, ha azt kérem, akkor már megbízom benne ezen a téren.
2019. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Te milyen alapon hozod meg a döntést, hogy engeded-e, hogy a partnered felcsatolható pénisszel beléd hatoljon?
2019. dec. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

Teljesen mindegy, mert aki házassag előtt szexel, az a pokolba a jut.


Az anális szexért meg az ördögök duplán fogják seggbe szúrni a vasvillával azt az elkárhozott, bűnös lelket, aki oda kerül.

2019. dec. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#1-esnek:


Szóval te úgy ismered meg a barátaidat egyre jobban, hogy minél többet szexelsz velük. Én azt hittem elsőbb ismerkednek a nők, aztán mennek ágyba, legalábbis ezt mesélték a nagyok... :-)


Ha megismerted az aktuális barátodat, akkor elkezdhetnél velem is ismerkedni... :-)

2019. dec. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazmondó: hogy más nők mit csinálnak, az not my business. 🤷‍♀️🙂
2019. dec. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 orton ***** válasza:
# 2/5 Hetero kategória szóval ha A, pasi a kérdező akkor ezt minek kérdezed? B, ha nő a kérdező akkor minek a felcsatolható?
2019. dec. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, mert valóban a pasi hozzáállásától, kisugárázásától is függ, de én nem feltétlenül ott húznám meg a határvonalat, hogy gyengéd-e, vagy sem. Nekem volt olyan pasim, akivel már az első alkalommal análoztunk, és utána is csináltuk rendszeresen. Meg olyan is, akivel egyszer sem került rá sor, pedig kérte többször is, hogy próbáljuk ki. És amúgy kettejük közül az előbbi volt a rámenősebb, határozottabb, az utóbbi pedig a finomabb, gyengédebb típus. :)
2019. dec. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!