Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Okozhat a későbbiekben gondot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat a későbbiekben gondot egy fiatal lány életében, ha?

Figyelt kérdés
Ha kimaradnak neki a fiatalkori kalandok a még komolytalan tini fiúkkal, és mondjuk az első barátja idősebb korosztályból lenne és egyből egy valóban komoly és hosszú kapcsolatot akarna elkezdeni? Lányként kérdezem, és csak érdekelne mások mit gondolnak erről.

2019. dec. 13. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok fiatal lány inkább a komolyabb férfiakat keresik. Volt barátnőm is 26. évvel fiatalabb tőlem. 3. évig voltunk együtt.
2019. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Idővel lehet rádöbbene hogy nem élt és hianyozna neki !
2019. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

csak akkor ha a fejedben gátat képez ez a dolog


én 21 évesen veszítettem el, komolyra terveztem sajnos azóta több kapcsolatom is volt amik nem jöttek össze nagyon hosszútávra

semmi gátat nem képzett ez a dolog bennem


F

2019. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Mi a biztosíték, hogy idősebbel rögtön komoly lesz?


Nem okozhat, okoz. Fap...na leszel.


F, 35

2019. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem ezen múlik a boldogság. Lehet boldog élete annak is aki fiatal korában "tombol" és annak is aki nem. Azon múlik hogy választ, a választottjával mennyire erős az összhang, a kötődés és az érzések.
2019. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen amitől megkímél a tinik kikerülése, az a problémák kikerülése.

Nem leszel valószínűleg véletlenül terhes, jobban oda figyelhet a te igényeidre, stb.

2019. dec. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nagy hülyeséget kérdeztél.
2019. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem pontosan ez volt. Visszagondolva nem bánom, hogy nem szexeltem tiniként, mert közel sem tudtam volna úgy megélni, mint 18-19 évesen. Arra jöttem rá, hogy azért maradt ki középsuliban a dolog, mert mindig is az idősebb férfiak tetszettek, de tinilányként még nyilván nem tudtam úgy ismerkedni velük. Bepótoltam hamar a lemaradást😀 Az, hogy egyből hosszú, komoly kapcsolattal kezdesz, az nem tudom mennyire jó ötlet. Lehet, hogy beválik és minden tökéletes lesz, de az is lehet, hogy úgy fogod érezni nem élted ki magad igazán.
2019. dec. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyetlen akivel szexeltem a mostani párom akivel 5 éve együtt vagyok és lassan a vőlegényem. Nem bánom, semmilyen gondot nem okozott, inkább örülök neki.
2019. dec. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!