Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexnek akkor van vége,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexnek akkor van vége, amikor a férfi elélvez. Miért él még ma is ez a felfogás a köztudatban? 22/L

Figyelt kérdés
Az összes férfi, akivel eddig lefeküdtem, ezt a sémát követte. Az elején próbált kényeztetni, de azt is azért tette, hogy ő felizguljon. Korántsem miattam. Amikor pedig elment, akkor az együttlétnek automatikusan vége lett, hogy én elmentem-e, az teljesen mindegy. Párszor szóvá tettem, válaszként azt kaptam, hogy velem van a baj,mert biztos nem tudom elengedni magam.
2019. dec. 13. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Hát akkor eddig csupa idióta, önző baromhoz volt "szerencséd". Ismerd meg, próbáld kipuhatolni az ilyen típusú személyiségeket és aki így gondolja azzal inkább ágyba se bújj mert minek.
2019. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy sokakkal így van.

Viszont az is igaz, hogy sok nőnek nincs hüvelyi orgazmusa és erről azért legtöbb esetben nem a férfi tehet. Nekem volt olyan barátnőm, akit 1 óráig is izgathattam, már majd leszakadt a kezem és felgyulladt a testem, de semmi. Engem nagyon zavar, ha nem tud a másik elélvezi, de volt olyan, akinél akárhogy és akármit próbáltam nem sikerült, és őszintén gondolom, hogy nem miattam. Ami azt illeti, szerintem ez egyáltalán nem ritka.


Persze ahogy írod sok férfi meg bunkó.

2019. dec. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%

Mert lelankadó (és fájó, irritált) farokkal nehéz szeretkezni. Főleg akkor ha sperma is van a gumiban, és félünk a terhességtől.

A jó partner valahogy ki AKARJA elégíteni a partnerét.

kézzel nyelvel lábbal ha máshogy nem megy.

Ha a partnered nem érdeklődik aziránt hogy neked jó legyen ez a kapcsolat nem fog sokáig boldog kapcsolat lenni.


Egyébként kis megértést is szeretnénk kérni. A megértő férfi szex közben kénytelen végig visszatartani az orgazmusát amíg a partnere ki nem elégül (akár több orgazmussal is ) . Amennyiben nem így történik (akaratunkon kívül) meg leszünk szólva.

2019. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Az én volt párom is hamar elment,de utána élvezésig nyalnia kellett.Ha nem tette volna neki vége lett volna.
2019. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe nem jutna a partneremet kielégítetlenül hagyni. Amíg el nem élvez, addig ő van előtérben.

Tudom sokan vannak akik csak a maguk élvezetét nézik, de ha a nő nem élvezte az együttlétet akkor legközelebb nem lesz akkora motivációja, hiszen nem volt jó. Ha viszont élvezte, akkor jobban fogja kívánni újra.

Ja hogy nem az a cél? Megdugtam jöhet a következő csaj... ugyanazzal unalmas lenne. Na, ez a rész nem az én világom

2019. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt sok pasinàl van elvezeskor vege!!!
2019. dec. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 gublug ***** válasza:
36%

1. Az idegrendszer típusától függ, hogy milyen hamar indul be valaki. Valaki lassabban, valaki gyorsabban.


A Kronobiológia ebben tud segíteni, hogy valaki olyant találj akivel hasonló a 'temperamentumotok'.


2. A férfiak anatómiája eléggé más. Ha a ffi elélvez, tényleg nem sokat tehet, kivétel ha annyira élvezi a nőt, hogy többször is rövid időn belül.


3. De az igaz, hogy ha vk ki akarja elégíteni a partnerét, akkor elélvezés után sem áll le.

2019. dec. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát rossz pasikkal voltál. Én például az esetek többségében elhúzom a dolgot addig amíg a nő el nem ment. Aki többször is képes elmenni annál pedig már van hogy az előjátékkal összehozom az elsőt. 29/F
2019. dec. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6%

A legtöbb nő azt gondolja,.hogy az elélvezésükért csak a férfiak a felelősek .Hát ez nagyon nem így van.

Olvassatok már szexológia könyveket is .

A férfiaknak több dologra is kell figyelni,ami nem is olyan könnyű.A szexuál pszichológus egyik könyvben azt írja ,

szex után a nők nagyon elvárják még a simogatást,kényeztetéseket.

Pedig ennek pont fordítva kellene lenni .

Nagyon sok energiát használnak fel a férfiak,nem véletlen tör rájuk a fáradság ,álmosság .

Nők vegyétek már észre,a szex a férfiakon múlik.

Ha nincs merevedés,esélye sincs a szexnek .

A szexel foglalkozó könyvek is azt irják,ha az aktus kezdetétől 4-5 percen belül a nő nem tud elélvezni,az keresse a hibát önmagában .

A lepontozás meg messze nem érdekel .

2019. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Pedig akkor vége szokott lenni, de addigra már párszor elélvezel. Legalábbis többnyire így próbálják intézni.
2019. dec. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!