Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt modell kategória...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt modell kategória szépségű lányok vagy csak dagik és undik?

Figyelt kérdés
És ha igen, hogy lehet hogy ilyen szépek és mégis itt töltik az időt?
2019. dec. 14. 08:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Paisiként írom azt, hogy most magadra haragítottad a gyakori női résztvevőinek jó néhány tagját!!!
2019. dec. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Es mi van ha én nem vagyok se undi, se dagi, se modell, csak átlagos. Mondjuk mondták már többen hogy szép vagyok. De azért nem egy modell.
2019. dec. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Mégis mire jó az a modell kategória?

180 magas 45 kiló, szinte csak egy seprűnyél.

Ez teszik neked ?

Sokall szebb, gusztább egy arányosan telt aki ki van kerekedve és nőies szép minden része.

2019. dec. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bocs a dagi és undi részért, az agymenőkből vett trollkodás csak. És nem mondtam hogy a modell kategória tetszik csak kíváncsi vagyok hogy olyanok használják e a gyakorikerdesek.hu-t Ennyi.
2019. dec. 14. 09:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem töröltesd ezt az undi kérdést - ingyen megteszik...
2019. dec. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Igen, pl. én. Nem beképzeltsegbol mondom, csak pont mostanában hívtak modellkedni is, meg csomóan próbálkoznak nálam.
2019. dec. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak bőven, voltam már innen gyönyörű lányokkal. Semmivel sem rosszabbak az itteni emberek mint egy atlag budapesti metrón, szóval..
2019. dec. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Csak ez a két kategória létezik? Én nem tartozom egyikbe se.
2019. dec. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jelen. És szerintem a külsőnek semmi köze ehhez az oldalhoz. Csak unatkozok, azért szoktam itt olvasgatni meg válaszolgatni. 😀
2019. dec. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 orton ***** válasza:
0%
Pedig szép nőként biztos baj van veled ha ilyen oldalra töltöd az időd :DD
2019. dec. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!