Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt rá példa nálatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt rá példa nálatok is, hogy masztizás közben-alatt szépen elindult a popsitokból a kakilás, mert akkora az élvezeti szint?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg járt úgy a lányok közül valaki, hogy kakilás közben kezdett el masztizni ? És rájött, hogy ez mekkora élmény ? Biztosan vagytok sokan igy, csak nem meritekj bevallani, igaaaz ?

#maszturbálás #puncisimogatás
2019. dec. 14. 10:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
41%
Én fiú vagyok, de nekem van hasonló élményem. Leginkább azt szeretem, hogy ha kell kakilni, olyankor masztizok, és jó esik hogy megvan az a kitöltő érzés. :) De megindulni nem szokott olyankor.
2020. szept. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, engem alapból vonz ez a fajta élvezkedés.

A sok óvatoskodó jótanács nekem semleges.

És igenis érdekel a téma, volt egy pár lány az életemben akikkel átélhettem ezt azt. Az meg hogy milyen ember (nem diploma darabszámra gondolok) vagyok az úgysem itt derül ki :-)


És igen, várom, illetve szivesen olvasom olyan lányok postjait, akiket szintén érdekel a téma, vagy legalábbis fantáziálnak róla. Mert vannak bőven. De ezt valahogy eszement módon szégyenlik. Pedig ez is "csak" egy fétis, vagy vágy, amit ki kell élni annak, akiben megvan.

2020. szept. 16. 08:46
 23/28 anonim ***** válasza:
39%
Volt már olyan,hogy összekakiltam magam az élvezettől.
2020. szept. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
47%
“Vannak bőven”. És ezt te honnan tudod?? Még ilyen névtelen oldalakon sem tolongnak. Ez egyszerűen gusztustalan és az ilyesmire nem sokan izgulnak. Amúgy meg te sem szarsz be miközben kivered, miből gondolod, hogy a lányok igen?
2020. szept. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
64%
15.válaszoló Május 2.-án valójában pasi.
2020. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
67%

😖🤮

Ilyen pasiktól mentsen meg az ég, engem és a lányaimat is!

2021. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
41%
És ha lányaid erre izgulnak?
2021. jan. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

26


Neked mi a fontos ?

1. Boldog, kiegyensúlyozott nyugodt a lanyod, mert kiéli a perverzebb vágyait, de lehet, hogy nem is tudod mitől az.

2. Vagy úgy él, ahogy te akarod !!!, elfojtja a vágyait, idegbeteg ettől, te meg kifelé megnyugodhatsz. Ő meg hazugságokba kergeti magát, hogy "megfeleljen" neked.


Sorry, igen ez két véglet csak szemléltetésből irtam így.

2021. jan. 3. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!