Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Titeket zavar, ha a nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Titeket zavar, ha a nő filmezés közben az öletekbe feküdve ‘játszik’ a farkatokkal?

Figyelt kérdés

Úgy értem ilyenkor sokáig van merevedésetek, szex meg nincs.. ez akkor most rossz érzés vagy nem zavar sőt jó hogy szopkodja a csajszi, játszik vele stb (nem rendes kemeny, tempos szopásra gondoljatok)

Akkor ez most jó vagy csak kínzás?

(Mivel én ezt nagyon szeretem csinálni, de nem tudom ez a pasiknak hogy jön le)


2019. dec. 14. 21:11
1 2
 11/20 Barnabas333 ***** válasza:
60%
Én tuti elélveznék már ettől is. Izgató...41f
2019. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt férfi válogatja. Engem nem zavarna. Sőt! Nekem jó lenne. Tehát nem lenne baj, ha nem lenne befejezve és nem lenne folytatása. 36f
2019. dec. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
72%
Nem zavarna, bármeddig tartana tetszene, de ha nem megyek el utána én fogom őt 3 napig piszkálni. :)
2019. dec. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%
Nekem mindig jó érzés, ha egy lány szopkodja vagy játszadozik vele. :) F 25
2019. dec. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Isteni.
2019. dec. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Bejönne :)


29F

2019. dec. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Engem zavarna. Ha csak játékszert akar, adnék a kezébe egy gumikacsát, aztán játsszon azzal. Volt olyan csajom, aki hasonlóan elővette a farkam amikor akarta, de ő be is fejezte normálisan.
2019. dec. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 orton ***** válasza:
Általában ilyen nincs "sajnos", az összes csajom eddig türelmetlen volt és fél perc ilyen után már dugni akart.
2019. dec. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Meccs közben ne csinálja, mert ott fel-fel ugrálok, aztán lehet, letépi...


Amúgy hajrá!

1.5 óra lassú francia nem az, amit megvetek.

2019. dec. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Bár találhatnék ilyen nőt szingli pasiként,aki ezt...is szivesen csinálná nekem!


Biztosan viszont kényeztetném közbe én is őt,főleg ha teltebb,de természetes mindene!


Ha akadna ilyen nő,aki szivesen csinálná,s esetleg ugyanígy szingli,nyugodtan írjon nekem privit!

2023. ápr. 25. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!